Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Міс індивідуальність: рекламна кампанія Miu Miu весна-літо 2021

19 січня 2021

Модний бренд Miu Miu представив рекламну кампанію сезону весна-літо 2021, у якій демонструє спільноту нонконформісток з яскравою індивідуальністю. Довірила їх знімати Міуччіа Прада професіоналові своєї справи Стівену Мейзелу.

Рекламна кампанія Miu Miu весна-літо 2021

Ідея знімання — надзвичайні жінки у звичайних домашніх умовах: таємнича й багатогранна британська актриса Емма Коррін; різнобічна канадська мультимедіахудожниця Еллісон Кац; всесвітньо відома американська співачка Келсі Лу, яка грає на різних музичних інструментах; і привабливі моделі Хлоя й Топсі. Кожну учасницю зображено ​​на двох фотопортретах, що уособлюють їхню вроджену індивідуальність: один постановчий і витриманий, а інший — особистий, ніби кожну з них було випадково закарбовано у власній уявній спальні. Жінка й різні сторони її характеру.

Рекламна кампанія Miu Miu весна-літо 2021

Рекламна кампанія Miu Miu весна-літо 2021

Нагадаємо, що в сезоні весна-літо 2021 Міуччіа Прада поєднала спортивні мотиви з вечірнім вбранням у пошуках відповіді на запитання «Що робити з модою під час COVID-19: повністю зануритися у функціональний комфорт чи проявити фантазію?». «Є кілька причин, з яких люди вдягаються в той чи інший спосіб: іноді — щоб догодити, іноді — щоб бути сексуальними, іноді — заради соціальної значущості, іноді — для роботи. Одяг — інструмент для цього повідомлення», — сказала тоді Міуччіа Прада, яка хотіла донести ідею про роль одягу в житті.

Рекламна кампанія Miu Miu весна-літо 2021

Рекламна кампанія Miu Miu весна-літо 2021

Miu Miu ·

Ще в розділі BRAND

Популярне