RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Лялька Барбі стала героїнею "Зоряних війн"

15 серпня 2019

Компанія Mattel продовжує створювати нові історії з використанням ляльки Барбі, яка цього року святкує 60-річчя. Її нова колекція присвячена кінострічці "Зоряні війни", а Барбі приміряє відразу три образи: принцеси Леї, Дарт Вейдера і робота R2-D2.
 

Колекція Барбі х "Зоряні війни"

Вбрання для Барбі придумав дизайнер Роберт Бест. Образ принцеси Леї – це скульптурна сукня з коміром-човником і металевими аксесуарами, в Дарт Вейдера Барбі перевтілилася завдяки чорному кейпу і костюму з латексними деталями, а Барбі у вигляді R2-D2 – це героїня з синім волоссям і в футуристичному костюмі в найкращих традиціях 1960-х. До речі, в цій колекції відсутня Барбі-білявка – класичний архетип цієї легендарної іграшки.

Нагадаємо, що ляльку Барбі придумали 1959 року. На Американському міжнародному ярмарку іграшок її вперше показала Рут Гендлер, яка назвала свою ляльку Барбара Міллісент Робертс, а її прототипом стала головна героїня німецьких коміксів Білд Ліллі.
 

Колекція Барбі х "Зоряні війни"

Ще в розділі Бренд

Популярне