VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

KSENIASCHNAIDER і Have A Rest випустили валізу з перероблених пляшок

02 березня 2021

KSENIASCHNAIDER і бренд смартваліз Have A Rest представляють нову eco-friendly валізу Holo Trip, корпус якої виготовлений з переробленого пластику. Для виробництва валізи розміру S було перероблено 60 ПЕТ-пляшок, а розміру L — 130.

Голографічний ефект корпусу, завдяки якому валіза змінює свій колір залежно від кута, під яким на неї дивитися, і стокові деталі різних кольорів роблять цей аксесуар ще  особливішим та ефектнішим. «Апсайклінг — наша історія. Ось чому ми вибрали перероблені ПЕТ-пляшки для цієї валізи. Також пишаємося ідеєю використання стокових деталей. Адже зазвичай їх утилізують, оскільки вони не годяться для ідеальної моделі. Але ми вирішили використати цю неідеальність, що зробило нашу валізу навіть кращою», — коментують колаборацію дизайнери Ксенія та Антон Шнайдери.

«Ця валіза особлива! Понад усе ми хотіли зробити її eco-friendly, тому що прагнемо розвивати наш бренд у напрямі sustainable fashion. Але як бонус отримали неймовірно крутий дизайн. Разом з KSENIASCHNAIDER нам вдалося втілити гарну мету», — розповідає засновниця Have A Rest Аліна Долініна.

Валізу Holo Trip можна придбати на офіційних сайтах Have A Rest і KSENIASCHNAIDER.

Ще в розділі Бренд

Популярне