RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Джуді Чикаго створить декорації для кутюрного шоу Dior

14 січня 2020

Марія Грація Кюрі доручила художниці-феміністці Джуді Чикаго створити декорації для шоу Dior от-кутюр сезону весна-літо 2020. Показ запланований на 20 січня і відбудеться в Музеї Родена в Парижі. У центрі «експозиції» буде фігура богині, що височітиме над подіумом, оточеним тисячами квітів. Через кілька днів після шоу в усіх охочих з’явиться можливість вивчити інсталяцію, яку Кюрі і Чикаго назвали «Божественною жінкою» (The Female Divine).

«Джуді Чикаго пропонує нам переглянути ролі і владні взаємини, які визначають через призму гендеру те, як ми живемо сьогодні», – повідомляють у Dior. Протягом усієї своєї кар'єри Чикаго використовувала змішані техніки для створення робіт, орієнтованих на жінок, які кидають виклик патріархату. Однією з найвище оцінених інсталяцій стала «Звана вечеря» (1974-1979), яка продемонструвала накритий стіл на 39 персон, кожне місце за яким було призначене для однієї з найбільших жінок в історії.

Джуді Чикаго і Марія Грація Кюрі

Оскільки мода прагне прокласти шлях до кращого майбутнього, тиск на бренди, спрямований на переробку ретельно продуманих шоу, зростає. Дерева з саду Dior для шоу весна-літо 2020 посадив колектив Coloco, але плани з організації «Божественної жінки» за межами Музею Родена ще не означені. Ознайомитися з роботою Джуді Чикаго в паризькому закладі широка аудиторія зможе з 21 до 26 січня.

Dior ·

Ще в розділі Бренд

Популярне