RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Alexander McQueen представляють новий освітній проєкт

14 грудня 2021

Alexander McQueen представляють новий проєкт Alexander McQueen in Wales — творчу освітню співпрацю, яку розробила команда бренду, Шарлотта Джеймс, креативна директорка й режисерка, і Клементина Шнайдерманн, фотографка-документалістка. Проєкт охоплює серію творчих майстерень, розроблених для молодих людей, щоб надихнути й дати уявлення про моду та образотворче мистецтво.

Програма семінарів почалася сесією із Сарою Бертон і командою студії McQueen, щоб пояснити процеси дослідження дизайну, на яких ґрунтується колекція осінь-зима 2020/2021. Працюючи над професійним зніманням з командою бренду, молоді люди потім доєдналися до майстерні із Сарою Бертон і Джесс Галлетт, де їх познайомили з процесом творчого кастингу й запропонували вибрати друга або члена сім’ї для знімання з акторським складом. Кульмінацією першого етапу семінарів стала чотириденна фотосесія під керівництвом Клементини, Шарлотти й команди бренду, яку влаштували біля Огмор-Вейл.

 
 

Упродовж року команда дизайнерів Alexander McQueen проводила семінари з вишивки, навчаючи молодих людей різних технік, які вони використовували для створення виробів, що містили їхні особисті послання та індивідуальний дизайн. Крім цього, їм також видали альбоми й фотоапарати Polaroid і запропонували закарбувати весь процес проєкту.


Знімки, процес семінару й роботу молодих людей було задокументовано й представлено в книжці, короткометражному документальному й fashion-фільмі.

Alexander McQueen ·

Ще в розділі Бренд

Популярне