Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Казки на ніч: фотоісторія Єлизавети Породіної з прикрасами Sergey Zhernov

25 січня 2019

«Кулон з колекції Fairies переніс мене в дитинство, яке було одночасно і прекрасним, і страшним», – розповідає Єлизавета Породіна про перше враження від прикрас дизайнера.

Fairies – це ювелірна фантазія в жанрі страшних казок, які так полюбляють діти. Її головні герої, виконані як мікроскульптури, нагадують готичних фей і динозаврів одночасно. «Більшість моїх прикрас – це казки або їх метафори. Вони або залишаються, або ні, залежно від того, наскільки людина відчуває свою внутрішню дитину», – коментує Сергій Жернов.

Єлизавета Породіна вже працювала з Vogue UA: зробила дві кінематографічні фотоісторії з карнавалом Маланка (січень 2017) і на Північному морі (листопад 2015). Нову історію з прикрасами Sergey Zhernov фотограф знімала в Мюнхені на героях абсолютної ельфівської краси: німецькій акторці кіно і театру Вібке Пулс з її дітьми-близнюками. Результат має вигляд інтерпретації історії Гензель і Гретхен у сучасному світі, де наче розфокусовані, розмиті уявлення про гендер і красу.


Арт-директор і фотограф: Elizaveta Porodina
Стиль: Lorand Lajos 
Модель: Wiebke Puls с детьми

украшения · Украинские дизайнеры ·

Ще в розділі Аксесуари

Популярне