RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Скринька скарбів: нова колекція Tiffany & Co.

25 жовтня 2019

Tiffany & Co. представляє Blue Book 2019: Tiffany Jewel Box – нову колекцію високого ювелірного мистецтва, яка звеличує природу та виступає на стику мистецтва і науки.

До «скриньки Tiffany» увійшли 11 брошок. Серед прикрас є метелик, всіяний коштовними каменями і укладений в скляну посудину, усередині якої він розмістився на гілочці з 18-каратного золота; бабка з діамантовими крилами (кожен камінь має своє унікальне огранювання), яка готується випурхнути з срібного конверта.

Вперше за останні роки до колекції Blue Book також увійшли годинники, натхненні ювелірними прикрасами, та предмети для чоловіків, представлені у формі шпильок для лацканів і перснів у вишуканому виконанні.

Тема природи, що пронизує колекцію, відображена в суголосних елементах дизайну. «Політ» (Flight) передає напів прозорість в образі судин зі стерлінгового срібла і скла, які протиставлені фактурі і формі каменів нестандартного огранювання, що ніби левітують на крилах метеликів. «Флора» (Flora) представлена сюрреалістичними квітками. На пелюстках можна побачити плавний перехід кольорів – від сапфірового синього до прозорого мерехтіння діамантів, що створюють чарівне полотно ніжних пелюсток. «Рамка» (Frame) – серія, в якій камінь помістили всередину символічної рамки і він немов ширяє всередині окреслених меж. Для «Символів» (Icons) використали унікальний підхід: перетворили знакові мотиви Тіффані – серце і зірку – на сучасні інтерпретації.

Ключова прикраса серії «Мозаїка» (Mosaic) – платинова брошка у вигляді інкрустованого діамантами скарабея, що вчепився у 7-каратну шпинель – вміщена у скриньку зі стерлінгового срібла з 24-каратною позолотою. «Скульптура» (Sculpture) слугує узагальненням одразу кількох знакових мотивів Тіффані. Мотив «Стрічки» (Ribbon) підкреслює безпрецедентний рівень майстерності ювелірів Тіффані і оспівує рідко використовуваний дорогоцінний камінь: чорний опал.

украшения · Tiffany&Co. · бриллианты · ювелирный Дом ·

Ще в розділі Аксесуари

Популярне