VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

On fire: як пройшов ювелірний маркет Guzema

14 липня 2020

11 липня відбувся суботній ювелірний маркет бренду Guzema Fine Jewelry. Серед хмарочосів у центрі Києва команда бренду влаштувала справжній оазис, де можна було приміряти прикраси з різних колекцій марки, отримати консультацію зіркового стиліста, сховавшись після цього в тіні дерев з коктейлем і фруктами.

Валерія Гузема і Маша Єфросиніна

 «Pop-up маркет був присвячений пожежі, що трапилася напередодні в нашому шоу-румі. Це для нас новий виклик, якоюсь мірою складний період, але я не хочу засмучуватися, тому ми вирішили зробити невелику вечірку для близьких друзів бренду. Зізнаюся, що мені складно уявити цей життєвий етап без підтримки моїх людей, моїх друзів, моєї команди й усіх гостей, які були поруч із нами цього дня. Вірю в краще», — розповідає Валерія Гузема.

Валерія Гузема

Вибрати для себе нову прикрасу, підтримати улюблений бренд і просто добре провести час до Gyzema Fine Jewelry завітали Маша Єфросиніна, Ліза Юрушева, Віра Тітова, Надія Ельке, Артем Климчук, Фаїна Тедеєва, Катерина Любчик і багато інших шанувальників цих акуратних і мінімалістичних прикрас.

Алла Костромичева
Елизавета Юрушева
Леонид Мартынчик
Вера Титова
Маша Ефросинина
Надежда Елько
Ольга Тополньицкая
Екатерина Любчик
Лера Бородина
Алексей Прищепа
Виолетта Федорова
Дарья Квиткова и Никита Добрынин
Евгения Перфильева
Фаина Тедеева
Оксана Стехина
Елена Долгих
Наталья Стрильчук
Dj Mykyta
Валерия Гузема
 

дизайнер ·

Ще в розділі Аксесуари

Популярне