VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

На пуантах: спільна колекція прикрас Катерини Кухар і Guzema Fine Jewelry

11 грудня 2019

9 грудня в одній із зал Національної опери України відбулася камерна презентація спільної колекції прикрас балерини Катерини Кухар і ювелірного бренду Guzema Fine Jewelry.

Називається вона Prima і натхненна витонченими рухами балерин, їхньою граційністю і легкістю, за якими ховаються сильний характер і неймовірне терпіння. "Балет – одне з моїх найбільших захоплень. Спостерігаючи за Катериною на сцені, я не раз замислювалася, яка величезна праця таїться за кожним па і магією, яку вона дарує глядачам. Prima – це присвята її таланту і подяка за неймовірне мистецтво танцю, яке вона розвиває", – поділилася ідеєю колекції Валерія Гузема.

Увійшли до колекції кілька підвісок у жовтому і білому золоті – у вигляді балерини в русі, пуантів і пачки. Кожна з них виконана в характерній для Guzema Fine Jewelry мінімалістичній естетиці, тому такі прикраси матимуть доречний вигляд протягом дня і легко поєднуватимуться з іншими.

Привітати Катерину Кухар і Валерію Гузему з виходом колекції прийшли: Маша Єфросиніна, Діана Ставніцер, Леонід Мартинчик, Тетяна Терехова, Ольга Слонь і Фаїна Тедеєва.

украшения · Украинские дизайнеры · балет ·

Ще в розділі Аксесуари

Популярне