Найкраще взуття на Тижні моди в Лондоні

20 вересня 2017

Тиждень моди в Лондоні підтримав багато тенденцій, які вже були показані в Нью-Йорку. На тутешніх подіумах також було багато білого лаконічного взуття і туфель з помітним декором, але були й різноманітні моделі на платформі чи зі шнурівкою. Vogue.ua зібрав головне взуття з London Fashion Week.

Білий

Біле взуття продовжує свою тріумфальну ходу. У Лондоні перед ним не змогли встояти бренди Simone Rocha, Peter Pilotto й Emilia Weakstead.

Peter Pilotto
Simone Rocha
Emilia Wickstead
Ports 1961
David Koma

Платформа й стійкий каблук

Взуття на платформі люблять ті, хто звик звик завжди бути на висоті, але при цьому пересуватися швидко й почуватися комфортно. Найбільше розмаїття босоніжок на платформі продемонструвала Мері Катранзу, колекція якої натхнення дитинством і конструкторами LEGO. Туфлі ж на стійкому каблуку можна знайти в колекції Peter Pilotto - британський дует зробив їх у всіх кольорах веселки.

Mary Katrantzou
A.W.A.K.E.
Simone Rocha
Peter Pilotto
Versus Versace

Спорт

Кросівки знову повертаються на подіум: Джорджіо Армані пропонує носити їх у парі з фатиновими спідницями, а в колекції Versus вони йдуть в парі з брючними костюмами в строгу клітинку. Також шанувальникам комфортного взуття варто звернути увагу на нові колекції Joseph и J.W.Anderson. 

Joseph
J.W.Anderson
Versus
Emporio Armani

Шнурівка

Взуття зі шнурівкою, яке було особливо популярним в нульових, обрали Давид Кома, Мері Катранзу, Антоніо Берарді й Джуліан Макдональд.

David Koma
Antonio Berardi
Mary Katrantzou
Julien McDonald
Roland Mouret

Читайте також:

Ключевые аксессуары коллекции Burberry осень-зима 2017/2018

Лучшая обувь на Неделе моды в Нью-Йорке

обувь ·

Ще в розділі Аксесуари

Популярне