Метелики і квіти: в Женеві вручили Grand Prix d'Horlogerie de Geneve

10 листопада 2017

У Женеві всімнадцяте нагородили переможців Гран-Прі високого годинникового мистецтва Grand Prix d'Horlogerie de Geneve (GPHG). Vogue.ua вирішив детальніше розглянути трійку жіночих переможців.

                                                                     

«Найкращий жіночий годинник»

Нове привітання з 30-річчям прямокутної лінії Première французький Будинок Chanel отримав з Женеви. Годинники Première Camélia Skeleton, випущені під ювілей, оснащені власним калібром Calibre 2 (перший представили в минулому році для чоловічих Monsieur de Chanel). Всі деталі механізму розташовані в формі культової квітки Мадемуазель - камелії - яку Коко Шанель ввела в моду в 30-х на противагу занадто дамській популярній тоді троянді. Над механізмом працювали п'ять років: раніше творці годинників скоріше віддавали перевагу зовнішньому вигляду скелетонізованого годиника, ніж розумній начинці.

 «Коко Шанель в моді прибирала все зайве. Цього принципу ми додержуємося і в годинниковій справі. У механізмі нових Premiere Camelia Skeleton ми прибрали всі зайві деталі. Все, що ви бачите - це квітка, легка повітряна конструкція», - Ніколя Бо, інтернаціональний директор годинникового напрямку Chanel. 

Годинник Premiere Camelia Skeleton, механізм Calibre 2 з ручним заведенням, корпус з білого золота, діаманти огранки багет і діамант 5.53 карат, Chanel, нумерована серія

«Ускладнення в жіночих годинниках»

Наймолодша з усіх номінацій відзначає найвизначніші жіночі моделі. Переможець 2017 – годинник Van Cleef & Arpels Lady Arpels Papillon Automate.

Годинник Lady Arpels Papillon Automate, механізм з автопідзаведенням з автоматоном та анімаційним модулем, Van Cleef & Arpels, нумерована серія

Майстри Van Cleef & Arpels люблять дивувати чудесами неживої природи. Чотири патенти на винаходи нової моделі з серії «Зачарованої природи» (Enchanting Nature) і черговий механічний балет на циферблаті. Метелик-автоматон з крилами вітражної емалі пурхає в такт руху руки. Механіка доповнена парадом ювелірних технік: «сніжне» закріплення діамантів за люнеттою, кілька видів емалі (вітражна і paillonné з використанням фольги), мініатюрна скульптура по перламутру.

Годинник Lady Arpels Papillon Automate, механізм з автопідзаведенням з атоматоном та анімаційним модулем, Van Cleef & Arpels, нумерована серія.

 «Ми намагаємося зробити не тільки найвинахідливіші механізми, але й дати людям відчути красу природи, а також ідею, що час - це почуття», - Рафаель Мінг, міжнародний маркетинг-директор годинникового напрямку Van Cleef & Arpels.

«Найкращий ювелірний годинник»

Годинник з секретом CHOPARD Lotus Blanc прикрашений квіткою, котра розпускається за допомогою спеціального механізму. Це не тільки ода сакральній східній квітці, але й концепції Свідомої Розкоші, яку бренд почав розвивати першим в індустрії. Годинник зроблений з видобутого за етичними нормами золота Fairmined - програму підтримки свідомого видобутку золота компанія розвиває в Південній Америці разом з організацією Олівії Ферт Eco-Age.

Часы Lotus Blanc, кварц, платина, титан, белое золото, бриллианты 25,66 карат, индикация часов и минут, Chopard

«Chopard відомий у всьому світі завдяки якості своїх ювелірних годинників. Безперервний пошук винятковості, краси і вишуканості - наше джерело натхнення», - Каролін Шойфелле, со-президент і креативний директор Chopard

Годинник Lotus Blanc, кварц, платина, титан, біле золото, діаманти 25,66 карат, індикація годин та хвилин, Chopard

Читайте також: 

Найдорожчі прикраси BVLGARI в зйомці Vogue UA

Річ дня: моносережка "Oui" Dior

Chanel · часы · украшения · Chopard ·

Ще в розділі Аксесуари

Популярне