Прості істини Тіни Кароль

25 січня 2018

25 січня в Тіни Кароль - день народження, їй виповнюється 33. На честь цієї дати Vogue.ua про прості істини співачки. 

1. Мої концерти – це завжди симбіоз пісень і моєї особистої філософії. Сучасна музика вже давно перестала современная музыка перестала навчати й облагороджувати слухача.Коли слухаєш класичну музику - біси йдуть. Я не збираюся займатися класикою, але впевнена: музика повинна нести і освітній момент, вона не повинна бути порожньою.

2. Я більше нічого не вмію робити – тільки співати. Це для мене потреба - я ніколи не втомлююся, я витаю в мистецтві.

3. Якщо робиш, робиш, робиш, але нічого не виходить і обставини проти тебе - потрібно обійти з іншого боку.​ Я була досить нетерплячою людиною, але життя навчило мене терпінню і розумінню того, що на все свій час.

4. Не всі пісні, які я написала, мною вже виконані​. Багато з них ще чекають свого часу.

5. Є люди, які збирають речі, сувеніри, папірці, я - викидаю.​ Якщо переїжджаю або перебираю шафи і бачу, що цією річчю не користувалася рік, значить і наступний рік не буду користуватися - я її комусь віддаю. Не викидаю, а віддаю. Щоправда, був випадок - я одного разу викинула планшет. Він зламався, і я його викинула. Пізніше його знайшов якийсь хлопець, полагодив і написав мені з моєї ж пошти, мовляв, ось, я знайшов і полагодив ваш планшет. Загалом, ми міняли всі паролі. А йому я до сих пір вдячна за чесність.

6. Я віруюча людина, віра в Бога навчила мене очищати себе від гніву, злоби, гордині - всього того, що могло б перешкодити мені бути на сцені, співати щиро для людей, а в житті - повноцінно і вдячно жити.

7. Я завжди прагнула до того, щоб не переробляти людей, навіть так - не ображатися на них за те, що вони чогось не розуміють.​

8. Прикмети? Перед виходом на сцену і перед вильотом я завжди присідаю на доріжку.​

9. Я нічого не вигадую зі стилістами спеціально для свого сценічного образу. Я намагаюся бути просто чесною, моя зовнішність - це відображення мого внутрішнього світу, мого стану духу на даний момент.

10. Поки я співаю - я відповідаю на свої питання.

11. Я не думаю про інших артистів. І якщо вам здається, що я змінююся, щоби тримати хвилю - ні в якому разі, ні. Я хочу бути цікавою тільки для своїх глядачів.

12. Мені здається, на людину дуже сильно впливає слово, тому що в слово ти вкладаєш свою енергію. Тому коли я щось роблю, я вкладаю в цю справу всю свою любов, слово і бажання.

13. Я впевнена, що немає пекла і раю, а є паралельний світ, в якому знаходяться душі, і все про нас знають... Відповідно, є фізичне розставання, а морального, і за відчуттями в просторі - його немає.

14. Моя місія в тому, щоби показати силу жінку.

15. Що би я сказала, опинившись перед Богом? - Дякую.

музыканты · Тина Кароль ·

Ще в розділі Культура

Популярне