RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Прості істини Тіни Кароль

25 січня 2020

25 січня день народження святкує Тіна Кароль, на честь чого Vogue.ua згадує прості істини співачки. 

1. Мої концерти – це завжди симбіоз пісень і моєї особистої філософії. Сучасна музика вже давно перестала навчати й "облагороджувати" слухача. Коли слухаєш класичну музику – біси йдуть. Я не збираюся займатися класикою, але впевнена: музика повинна нести і освітній момент, вона не має бути порожньою.

2. Я більше нічого не вмію робити – тільки співати. Це для мене потреба – я ніколи не втомлююся, я витаю у мистецтві.

3. Якщо робиш, робиш, робиш, але нічого не вдається і обставини проти тебе потрібно обійти з іншого боку.​ Я була досить нетерплячою людиною, але життя навчило мене терпінню і розумінню того, що на все свій час.

4. Не всі пісні, які я написала, я вже виконала. Багато з них ще чекають свого часу.

5. Є люди, які збирають речі, сувеніри, папірці, я викидаю.​ Якщо переїжджаю або перебираю шафи і бачу, що цією річчю не користувалася рік, значить і наступний рік не буду – я її комусь віддаю. Не викидаю, а віддаю. Щоправда, був випадок – я одного разу викинула планшет. Він зламався, і я його викинула. Пізніше його знайшов якийсь хлопець, полагодив і написав мені з моєї ж пошти, мовляв, ось, я знайшов і полагодив ваш планшет. Загалом, ми міняли всі паролі. А йому я до сих пір вдячна за чесність.

6. Я віруюча людина, віра в Бога навчила мене очищуватися від гніву, злоби, гордині – всього того, що могло б перешкодити мені бути на сцені, співати щиро для людей, а в житті – повноцінно і вдячно жити.

7. Я завжди прагнула того, щоб не переробляти людей, навіть так не ображатися на них за те, що вони чогось не розуміють.​

8. Прикмети? Перед виходом на сцену і перед вильотом я завжди присідаю на дорогу.​

9. Я нічого не вигадую зі стилістами спеціально для свого сценічного образу. Я намагаюся бути просто чесною, моя зовнішність – це відображення мого внутрішнього світу, мого стану духу на цей момент.

10. Поки я співаю я відповідаю на свої запитання.

11. Я не думаю про інших артистів. І якщо вам здається, що я змінююся, щоби тримати хвилю – в жодному випадку. Я хочу бути цікавою тільки для своїх глядачів.

12. Мені здається, на людину дуже сильно впливає слово, бо в слово ти вкладаєш свою енергію. Тому коли я щось роблю, я вкладаю в цю справу всю свою любов, слово і бажання.

13. Я впевнена, що немає пекла і раю, а є паралельний світ, в якому  перебувають душі і все про нас знають... Відповідно, є фізичне розставання, а морального, і за відчуттями в просторі, – немає.

14. Моя місія в тому, щоби показати силу жінку.

15. Що би я сказала, опинившись перед Богом? Дякую.

музыканты · Тина Кароль ·

Ще в розділі Культура

Популярне