VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Володимир Дантес і Надя Дорофєєва в новому кліпі SASHA

19 березня 2021

Володимир Дантес представив кліп на нову пісню SASHA. У ній з властивою Дантесу іронією, музикант розповідає про те, що переживають дівчата після розставання зі своїми коханими: кардинально змінюють життя, роблять каре або танцюють до ранку в клубі. Що цікаво: у новому кліпі співак уперше показав глядачам дім, у якому живе з Надею Дорофєєвою.

Співавтором пісні став Потап, а назву для треку співак вибрав через голосування в сториз, яке він провів у своєму інстаграм-акаунті. Найбільше голосів підписники віддали за назву «Саша». «Пісня почалася з фрази „забудь все, що було“, а потім я прийшов на студію до Потапа в MOZGI й ми разом написали приспів. Пісня про розставання, про почуття і вчинки дівчат, які після розставання з хлопцями стрижуться під каре, планують поміняти життя або просто танцюють під мінімал», — коментує пісню Дантес.

У відео Дантес зіграв самого себе, але в абсолютно різних образах. Тому й місцем для знімання вибрали будинок артиста. Кліп, як і сам трек, вийшов у дусі 2000-х. У відео співак змінив 21 образ: з’являвся в леопардовій шубі й штанах зі зміїним принтом, із синтезатором та електрогітарою. У процесі знімання артист перевдягався 36 разів. 

«У кліпі в один і той самий час безліч Дантесів співають одну й ту саму пісню. Ми знайшли дуже цікаву технічну мову, щоб описати нашу історію. Відео як комп’ютерна гра, схожа чимось на Google Maps або Google Earth. За її допомогою можна переміщатися в просторі й бачити, як Вова перетворюється, змінює образи і є різною людиною, розповідаючи одну історію», — коментує режисер кліпу Леонід Колосовський.

музыканты · музыкальные премьеры ·

Ще в розділі Музика

Популярне