Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Гурт «Океан Ельзи» випустив новий трек «Весна»

28 січня 2022

Весна настає в січні, принаймні в наших серцях — переконаний гурт «Океан Ельзи». Сьогодні українські музиканти випустили трек «Весна», який увійде до нового альбому гурту. «„Весна“ в січні. Аполлінер. Верлен. Рембо. Париж і міст Мірабо. Такий оригінальний склад творців, міст, країн, історій зустрілись у нашій новій пісні», — розповідає про трек Святослав Вакарчук.

Шанувальники «Океану Ельзи» знають, що тема весни, відродження й кохання — особлива для гурту. Святослав Вакарчук, автор пісні, розповідає, що ця пора року для нього щось неймовірне, тому в репертуарі гурту стільки пісень, присвячених весні: ««Мабуть, оскільки я народився і перший свій віддих зробив навесні — це на рівні підсвідомого. Для мене ця пора — це щось неймовірне. Я живу заради весни, заради того, щоб знову відчути її, в прямому й переносному сенсі, як оновлення. Це дуже важливий момент мого життя щороку», — пояснює музикант.

За словами Вакарчука, нова пісня звучить у дусі часу. «„Океан Ельзи“ змінюється, як змінювалися свого часу The Beatles чи Queen. Ми не можемо все творити однаково, ніби це альбом „Там, де нас нема“. Щодо саунду, у нас точно буде нове звучання, і це не остання така пісня, яку ви почуєте», — розповів лідер ОЕ.

Нагадаємо, що нині «Океан Ельзи» працює над новим альбомом, який вийде вже навесні. Відтак музиканти вирушать у масштабний дворічний тур — він розпочнеться 27 квітня у Варшаві, а вже 25 червня гурт вийде на НСК «Олімпійський» у Києві.

Ще в розділі MUSIC

Популярне