Тіна Кароль презентувала нову книгу

16 листопада 2017

Українська співачка Тіна Кароль, яка на початку листопада дала в Києві сім концертів поспіль, продовжує тішити шанувальників новинами. У Sanahunt Gallery вона представила фотокнигу, яка називається "Одним кадром" і відкриває співачку з нового боку. Працював над нею французький фотограф Себран Д'Аржент.

Тіна Кароль

Проходили зйомки в шале під Парижем, а в кадрі Д'Аржента Кароль приміряла кутюрні наряди з колекцій Valentino, Christian Dior, Versace, а також Gucci, Miu Miu, Louis Vuitton і Saint Laurent. На сторінках колекційного видання, яке вийшло накладом лише 500 примірників, також можна побачити одяг українських брендів - ARTEMKLIMCHUK, Poustovit, elenareva, Dafna May.

Під час презентації Тіна Кароль розповіла, що робота над книгою тривала більше року. Д'Аржент знімає виключно на плівку і ніхто не знав, що вийде в результаті. "Так, ми дуже хвилювалися, але вірили, що все вийде, - поділилася співачка. - Я рада, що Себран побачив мене саме такою". Видана "Тіна Кароль. Одним Кадром" в форматі coffee-table book, який передбачає відсутність тексту і наявність тільки фотографій. Особливість книги - відсутність палітурки, що відразу робить з неї набір унікальних фоторобіт.

Тина Кароль

Ще одна важлива деталь - всі гроші, виручені від продажу фотокниги, будуть спрямовані в Благодійний фонд Тіни Кароль «Полюс тяжіння» для покупки ліків в дитячі онкологічні лікарні України. Придбати її можна буде на концертах співачки і в Sanahunt Gallery.

Познайомитися з книгою і підтримати Тіну Кароль прийшли телеведуча Маша Єфросиніна, дизайнер Валерія Гузема, директор відділу моди Vogue UA Юлія Пелипас, власниця готелю Fairmont Grand Hotel Єлизавета Юрушева і модель Тетяна Рубан.

Елизавета Юрушева
Маша Ефросинина
Татьяна Рубан
Алена Масюткина
Алена Масюткина
Анна Плужник
Юлия Пелипас
Маруся Коваль
Алена Масюткина, Павел Орлов, Татьяна Рубан
Валерия Гузема и Маша Ефросинина
Полина Неня
Валерия Гузема, Артем Климчук и Наталья Стрильчук
Полина Неня
Валерия Гузема
Тина Кароль
Юрий Чернецкий
Анастасия Сличная
Павел Орлов
Тина Кароль и Елизавета Юрушева
Тина Кароль
Виолетта Федорова и Валерия Гузема
Тина Кароль и Павел Орлов
Тина Кароль и Маша Ефросинина
Валерия Гузема, Анна Плужник, Тина Кароль, Маша Ефросинина, Алена Масюткина

Фото: Юрій Яцкулич

Читайте також:

Як пройшов сольний концерт Тіни Кароль в Києві

благотворительность · Тина Кароль ·

Ще в розділі Музика

Популярне