RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Презентація поетичного проєкту «Я — жінка»

06 жовтня 2021

30 вересня в київському ресторані KRITIKOS відбулася презентація проєкту «Я — жінка», головна ідея якого — привернути увагу до сили й енергії жіночої краси, здатної змінити багато чого в цьому світі. 

Ініціаторами проєкту стали співачка Таня Амірова (GOLDA), засновниця модного бренду The Body Wear Марія Яслінська, власниця ресторану KRITIKOS Катя Любчик і режисерка Аліна Діанова, які змогли зібрати в одному атмосферному мініфільмі дуже різних дівчат — одночасно сильних і слабких, тендітних і неймовірно мужніх, що надихають і не бояться брати на себе відповідальність. Також у зніманні взяли участь Діана Ставніцер, Валерія Гузема, Лідія Арфуш, Фаїна Тедеєва, Марина Полканова, Віолетта Федорова і Юлія Зима, а найкращим саундтреком до цієї чуттєвої історії стали однойменні вірші Тані Амірової.

 «Жіноча сила спонукає сонце сяяти яскравіше, перетворює похмурий день на сонячний, і навіть найпростіше, на перший погляд, — стає геніальним», — поетично описує проєкт Таня Амірова і каже, що дуже легко написала вірш «Я — жінка» й спершу навіть не мріяла, що в нього з’явиться таке сильне візуальне наповнення.

Таня Амірова

Дизайнерка Марія Яслінська розповідає, що вона з особливою охотою підбирала образи для героїнь, які найкраще б увиразнювали їхній характер: «Хтось із них не уявляє себе без струмливих суконь, комусь зручніше в костюмі-двійці, а хтось робить ставку на спорт і вирішує мільйон справ за день у комфортних велосипедках, лише накинувши на плечі плащ, — головне, що вони почуваються впевнено». Режисерка Аліна Діанова звертає увагу на фінальну частину відеороботи: «Тільки подивіться на щирі погляди героїнь, які розповідали лише очима свої найпотаємніші мрії, адже тільки „Всередині знайдеш відповідь з мільйона потрібних слів...“».

Катя Любчик
Марія Яслінська
Валерія Гузема
Юлія Зима
Фаїна Тедеєва
Ліда Арфуш
Діана Ставніцер і Таня Амірова
Аліна Діанова
Віолетта Федорова
Марина Полканова

На один вечір ресторан KRITIKOS перетворився на справжнє місце жіночої сили, а презентація мініфільму «Я — жінка» стала яскравим фіналом однойменного творчого вечора, сповненого віршів, музики й усмішок.

Аліна Діанова, Фаїна Тедеєва, Віолетта Федорова, Таня Амірова, Катя Любчик і Марія Яслінська
Катя Любчик
Єлизавета Гордійчук
Олена Щекатурова і Таня Амірова
Юлія Зима
Аліна Діанова
Марія Яслінська
Віолетта Федорова
Тетяна Карикова
Таня Амірова
Таня Амірова
Катя Любчик, Ганна Межуєва і Єлизавета Гордійчук
Таня Амірова
Марія Яслінська, Віолетта Федорова, Катя Любчик і Таня Амірова
Катя Любчик і Таня Амірова
Марія Яслінська і Таня Амірова
Віолетта Федорова і Катя Любчик

Ще в розділі Музика

Популярне