RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

«Мій Дім» — новий трек сольного проєкту Мар’яни Головко SUOK

14 квітня 2020

SUOK — це сольний проєкт співачки Мар’яни Головко, солістки формації «Nova Opera», добре відомої за операми «GAZ» і «IYOV». Сьогодні Мар’яна випустила трек «Мій Дім» — це її перша робота як самостійної аранжувальниці.

«„Мій Дім“ — це цілий всесвіт, що вміщується в погляді коханої людини», — каже Мар’яна Головко. Легкий і ніби відчужений саунд нового синглу ідеально збігається з тим сповільненим темпом, до якого раптово довелося перейти всьому людству останнім часом.

Маряна Головко

Мар’яна — одна з найяскравіших джазових співачок України й популярна музикантка, та авторський сольний проєкт має для неї особливе значення. В інтерв’ю Vogue.ua кілька місяців тому вона розповіла, що назву для нього запозичила з казки «Три товстуни» Юрія Олеші: так звали дівчину-циркачку, яка повела за собою революцію. «Я з великою повагою ставлюся до сміливості цієї маленької дівчинки Суок. І справа взагалі не в революції, а в її відвазі», — каже Мар’яна. Основа SUOK — джаз, фанк, соул і пронизлива поезія самої співачки, яка в SUOK проявила себе як тонка й талановита поетеса.

«Ця музика — мій маніфест за чистоту, правду, за чисту сльозу музики. Я бажаю кожному в цій країні, щоб він міг створювати ту музику, яку хоче». SUOK народився кілька років тому з виступу Мар’яни на фестивалі Джаз-Коктебель. Разом із Мар’яною над проєктом працює саундпродюсер Максим Смоголь. Нині співачка закінчує альбом і обіцяє випустити його наприкінці року. «Музику пишу дуже різну, як все моє творче життя. Суцільна еклектика... Та, сподіваюся, це й буде моєю особливою якістю», — каже Мар’яна.

музыканты ·

Ще в розділі Музика

Популярне