Плейлист вихідного дня: Артем Пивоваров про улюблену музику

29 червня 2018

Музикант і саундпродюсер Артем Пивоваров, один з найпопулярніших українських артистів на YouTube, вже 7 липня виступить на фестивалі Atlas Weekend. Напередодні Артем поділився з Vogue.ua музикою, яка звучить в його плейлисті.

Артем Пивоваров

1. Young Fathers  See How 

Космонавти, музичні серфери, нові і молоді батьки електронної музики. Атмосфера, глибина, свобода  у них цього добра повні кишені. І трішки дисонансів для тих, хто готовий заглянути далі цього треку в їхній новій платівці.

2. Vic Mensa  Down On My Luck

На мій погляд, один з найбільш нестандартних поп-треків сучасності. Тут немає приспіву. Або навпаки весь трек  це приспів.

3. Burial  Archangel

Burial  сценічне ім'я Вільяма Еммануеля Бівена, dubstep-продюсера з Лондона. Я вибрав трек з альбому Untrue, випущений ще 2007 року. Цей виконавець попереду планети всієї. Те, що актуально зараз, він робив 11 років тому.

4. Kanye West & Kid Cudi  Kids See Ghosts

Я, як давній шанувальник творчості Kanye West, не міг пройти повз його нового проекту Kids See Ghosts  деута з музикантом Кідом Каді. Мені подобається саунд, мені подобається Каньє, мені подобається Каді.

5. Slipknot  Vermilion Pt. 2

Мені б дуже хотілося, щоб в цей плейлист увійшов трек моєї улюбленої групи Slipknot. Просто тому, що у музики немає кордонів і немає стилів. Важливим є те, що резонує всередині тебе, коли ти слухаєш її.

музыканты · Плейлист ·

Ще в розділі Музика

Популярне