VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

«Світ потребує краси»: alyona alyona випустила кліп, у якому виступає проти стереотипів

10 березня 2021

Щодня соціальні мережі, ЗМІ й реклама транслюють образ «ідеальної» жінки. Через це можна забути, що стандарти краси — умовність, яка не має нічого спільного з реальністю. Згідно з дослідженнями, близько 70% жінок не знаходять нічого спільного між собою й тими зображеннями, які бачать у медіа.

Вже впродовж кількох років реп-виконавиця alyona alyona акцентує на проблемі нав’язаних медіапростором ідеалів зовнішності. Темі прийняття себе були присвячені рекламні кампанії й треки, а тепер і новий відеоролик під назвою «Світ потребує краси». У відеороботі знялися звичайні дівчата, кожна з яких вродлива по-своєму, у будь-якому вигляді й віці.

Цією працею реперка підтримала проєкт компанії Dove, започаткований під гештегом #ПокажітьНас (#ShowUs). Співачка alyona alyona разом з брендом закликає боротися за різноманітність жіночої краси, реальні невідретушовані образи й за те, щоб ЗМІ не вирішували за нас: що гарно, а що ні.

«Жінки прекрасні. У будь-якому віці, у будь-якому тілі, будь-якого зросту, з будь-яким кольором шкіри або очей, з волоссям і без, з формами чи без них... Жінки сильні й вольові, відчувають серцем і роблять так багато добра. Жінки різні. Я хочу бачити різних жінок всюди. На вулицях, на обкладинках різних видань, на телебаченні, у соцмережах, рекламі, на різних посадах. Я хочу, щоб вони виявляли себе і не боялися бути собою у власному тілі. Адже любов до себе жінка транслює через свою діяльність для всього оточення, для всього світу. А світ зі свого боку потребує краси. Справжньої. Я хочу бачити справжню красу. Цим проєктом ми закликаємо всі медіа показувати тіла людей такими, якими вони є. Хочу, щоб нас бачили. Покажіть нас», — каже Олена.

«Кожен проєкт — випробування й вихід із зони комфорту. Зібралася дуже класна команда й ніщо не віщувало лиха, та, коли ми готувалися до знімання, я захворів на COVID-19. Через це весь підготовчий період і саме знімання довелося організовувати з дому. Але в цьому були й плюси, зокрема, мені не треба було витрачати так багато часу на пересування містом. Також у мене була команда, якій я міг довіряти — це найцінніше, — каже продюсер кліпу Стас Смирнов. — Це був класний проєкт з хорошою артисткою, гарним треком і прекрасними людьми в кадрі. Олена порушила важливе питання, і я втішений, що в нас вийшло зробити те, що точно приверне увагу».

музыканты · музыкальные премьеры ·

Ще в розділі Музика

Популярне