RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Make Up: слухаємо новий альбом групи Dakh Daughters

15 лютого 2021

Гурт Dakh Daughters потішив шанувальників новим альбом Make up. У своєму третьому альбомі артистки з Dakh Daughters майстерно поєднали поезію Михайла Семенка, Ліни Костенко, Євгена Плужника й власні історії з життя. В основі альбому — однойменна музична вистава, що ґрунтується на монологах учасниць гурту. Спектакль створено у 2019 році разом з режисером і засновником гурту Владом Троїцьким, а тепер трансформовано в повноцінний альбом.

До альбому Make up увійшло 11 треків. На слухача чекає багато відкриттів і знайомство з ліричнішими Dakh Daughters. Наприклад, трек «Немає часу» розповідає історію бабусі Руслани Хазіпової, а в пісні Shkoda/Ne Shkoda Тетяна Гаврилюк поєднала власні вірші й уривок з поезії Ліни Костенко «Не треба класти руку на плече». Самі артистки кажуть, що цього року гурту виповнюється вісім років, і цей альбом — новий етап в історії Dakh Daughters.

«Є думка: що сім років відбувається переродження, — розповідає про альбом учасниця гурту Соломія Мельник. — І ось рік тому ми подумали, що нам хочеться щось змінити, або, навпаки, повернутися до джерел, до драматичного театру, адже ми всі грали в театрі „ДАХ“. Нам захотілося поділитися особистими історіями з життя. У моїх історіях, наприклад, багато яскравих спогадів з дитинства, пов’язаних з моєю фантастичною бабусею, спогади про юнацькі переживання (пісня „Хтіла тіла“); є завжди резонівні тексти мого улюбленого українського футуриста Михайла Семенка, і, звісно, багато фольклорного матеріалу, який я знаю. Альбом багатий на сенси, які переплітаються між собою й породжують нові значення».
 

музыкальные премьеры ·

Ще в розділі Музика

Популярне