VOGUE UA CONFERENCE 2021EARLY BIRDS PRICE! До 1 червня
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Нова висота: як минув концерт The Hardkiss у Києві

20 жовтня 2018

19 жовтня у Києві минув великий концерт The Hardkiss, яким команда відкрила всеукраїнський тур "Залізна ластівка". Відбувся виступ у столичному Палаці Спорту, що для артистів стало окремим приводом для гордості – на найбільшому закритому майданчику країни зібралося більше десяти тисяч їх прихильників. Юлія Саніна, солістка групи, не переставала дякувати всім, хто прийшов, а фанати групи не хотіли відпускати музикантів навіть після другого виходу на біс.

Юлія Саніна

The Hardkiss

Юлія Саніна

Візуальна складова – одна з ключових особливостей The Hardkiss. Спеціально для виступу в Палаці Спорту вибудували складновлаштовану сцену з рухомим дахом і величезним екраном, який переносив глядачів то в космічні далі, то у віртуальні світи. Однак центром цього всесвіту все-одно була Саніна. За час 2-годинного концерту вона змінила три образи – від футуристичної діви до казкової романтичної принцеси, а її голос проникав в кожне серце в цьому залі.

Фото: Юрій Яцкулич

музыканты ·

Ще в розділі Музика

Популярне