RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

ALLOISE випустив EP під назвою [Bare Nerve]

16 жовтня 2020

Український попгурт ALLOISE випустив повноформатний EP під назвою [Bare Nerve].

Назву EP [Bare Nerve], що в перекладі з англійської означає «оголений нерв», гурт вибрав не випадково, вважаючи, що саме ці слова точно передають всі емоції, які вони вклали в кожен трек релізу. Усі 6 треків стали своєрідною баладою про кохання, ненависть і стосунки.

«Ми бачимо важливе в кожній миті, цінуємо й передаємо сенс і своє знання за допомогою музики, яку робимо. Це найважливіший складник творчості — бути чесними, відкритими, іноді навіть надміру, оголюючи свої нерви», — кажуть музиканти.

ALLOISE та Олексій Кириченко, незмінні учасники колективу, які стояли також біля джерел проєкту Gorchitza, зауважують, що запросили для записування музичних партій EP найкращих, на їхню думку, музикантів, які точно показали їхнє розуміння музики «поза часом».

Одночасно з виходом EP, гурт ALLOISE презентував нову відеороботу на трек Empire, створену спільно з українською режисеркою Антоніною Сотниковою і Luminance Production.

музыканты · музыкальные премьеры ·

Ще в розділі Музика

Популярне