Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

8 альбомів, які варто послухати до кінця року

09 грудня 2018

Міша Бондарєв, програмний директор наймоднішої української онлайн радіостанції "20ft Radio", підготував огляд найкращих альбомів, які варто почути до кінця року. Про багато з них ви напевно не чули.

Marie Davidson – Working Class Woman

Marie Davidson, що починала з дарк-блюзу в дуеті Essaie Pas, у своєму останньому альбомі Working Class Woman прийшла до "екзистенціальної" поп-музики. Він про сучасну жінку і присвячений тим, хто вміє ризикувати і постійно працює. Відповідно, він агресивний і дуже енергійний.

Russian Girls – Digua

«Російські Дівчата» родом з Ісландії, а їх музика важка для опису, хоча абсолютно проста для прослуховування. Ну, якщо спробувати, то ось, що спадає на думку: це як можливість назавжди зависнути у фінальній кіносцені улюбленого фільму, де ти в машині з друзями їдеш у вечірні титри.

Celine Gillain – Bad Woman

«Важко бути вільним, але важче не бути» – з цих слів починається новий альбом Celine Gillain. Найпотужніша поп-музика вже отримала гідну оцінку слухачів – трек Fight of Flight регулярно звучить в ефірі британського NTS Radio.

Lia Mice – The Sampler As A Time Machine

Після свого переїзду в Лондон 2015 року, Ліа Майс серйозно втягнулася в нічне життя міста з упором на техно/електро вечірки. Це потягнуло за собою зміну її музичного інструментарію, після чого Ліа зробила творчий крен в сторону електроніки, натхненної машинними техноритмами, але з колишньою пісенною подачею. Така зміна у звучанні, нарівні з захопленням літературою про подорож в часі, вилилася в альбом «Семплер – як машина часу».

Jacco Gardner – Somnium

Нова робота бароко-поп чарівника Жакко Гарднера! Музика, записана за допомогою особливого шумового синтезатора, класичного синтезатора з 80-х і живих ударних і перкусій. Всякий раз, коли пише Жакко музику сам чи разом з музичним героєм цього року Нілом Маусковічем в межах проекту Bruxas, ми стикаємося з порталом в абсолютно особливий, фантастичний світ, зітканий із найхимерніших хитросплетінь. Його музика розбурхує уяву і зцілює.

Збірник 4Loffelchen

"Заради усмішок і уваги своїх фанатів" берлінський лейбл Drossel видав безкоштовний цифровий реліз з чотирьох красивих треків. Мені особливо запала в душу перша композиція від Gunilla, де постійно повторюваний синтезаторний дроун огортається прекрасною піснею.

Giuliano Sorgini – Africa Oscura

Нарівні з музикою, яку вигадують і видають в наші дні (тобто "новою"), такою же цінною і вартою особливої ​​уваги є музика, записана багато років тому, але перевидана і донесена широкому колу слухачів тільки зараз. Виданням подібних репринтів займаються багато сучасних лейблів, один з яких – незалежний італійський лейбл Four Flies Records. Він спеціалізується на перевиданні дивних і недооцінених італійських записів 60-х і 70-х років, які писали спеціально для кіно, радіо і телебачення. Одним з останніх листопадових релізів Four Flies стала платівка з музикою композитора Жуліано Соргіні, яку він складав в проміжку 1974-1976 років в римському районі Прати. Його студія була розміщена в двох кроках від телевізійних офісів, які і купували його записи для використання в своїх документальних фільмах про корсарів саван. На всіх інструментах в альбомі, а це барабани, перкусії та безліч аналогових синтезаторів, Жуліано грав і записував самостійно, створюючи химерний саундтрек натхненний магічною музикою африканського континенту.

Kale Plankieren – Dutch Cassette Rarities 1981 – 1987 Vol . 2

Друга збірка втрачених і невиданих, але все ще актуальних касетних раритетів, які були записані в голландських кімнатних студіях з 1981 до 1987 року. Всі записи гідні пильної уваги, як з естетичного погляду, так і для розширення культурних горизонтів. Але я б порекомендував почати знайомство з альбомом з треку Il Canale Occidentale від Cornell Neis, який видавці виклали в мережу першим і зробили це не дарма. Навіть сьогодні цей трек звучить хітово. Напевно, це тому, що в ньому виражена неймовірна суміш емоцій – це одночасно і радість, і меланхолія ... Щось схоже вже траплялося на пластинках видавництва Knekelhuis. Наприклад, в зворушливому диско Geen Genade від De Ambassade.

музыканты · музыкальные премьеры ·

Ще в розділі Музика

Популярне