Еклектика: нова колекція Gucci Décor

10 липня 2018

Нова колекція Gucci Décor зібрала безліч мотивів, які знайомі шанувальникам бренду з останніх показів модного Дому. Комбінація відтінків, малюнків і дизайну мають ефектний і еклектичний вигляд – квіти, тварини і комахи прикрашають і сулья, і подушки, і чайники.

Ілюстрація Алекса Меррі

В основі цієї колекції прихильність Алессандро Мікеле до мистецтва і ремісничої майстерності, пов'язаної з італійськими виробниками, а також бажання відсвяткувати багату культуру італійського мистецтва. Це серія красивих ваз, прикрашених гаслами і візерунками Будинку, з декоративними зміями замість «ручок», розширений асортимент кухлів і стійок для свічок, розкішні подушки та багато іншого. Для тих, хто шукає більш складних форм, в колекції є декоративні ширми, покриті візерунчастою тканиною і люрексом. Також в колекції представлений ряд незвичайних шпалер з вінілу, паперу і шовку.

Новим і важливим елементом колекції стало крісло в кольоровій шкірі і оксамиті з висувним ящиком. Дизайн крісла натхненний сульями, використовуваними в Англії, а потім в XVI столітті у Франції, в яких сиділи охоронці великих будинків. Крісло виготовлене тосканськими майстрами, а незвичайна спинка надає йому форми «яйця».

Цікаво, що Gucci стали піонерами в новаторській технології доповненої реальності, яка дає клієнтам змогу побачити, який вигляд речі з колекції Décor матимуть в контексті дизайну їхнього будинку. Перейшовши в розділ Décor в додатку Gucci, користувачі зможуть вибирати з ряду пропонованих елементів, а потім «розміщувати» ці продукти в своїх приміщеннях в режимі реального часу, і бачити зображення на екранах своїх мобільних пристроїв.

Розділ Décor в додатку Gucci
Розділ Décor в додатку Gucci
Розділ Décor в додатку Gucci
Розділ Décor в додатку Gucci
Розділ Décor в додатку Gucci

Gucci ·

Ще в розділі Living

Популярне