Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Xiaomi представили нову лінійку роботів-пилососів

03 лютого 2022

Xiaomi представили чотири нові роботизовані пилососи з функцією вологого прибирання. Нова лінійка пилососів вже доступна в Україні.

Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra

Нова лінійка роботів-пилососів Xiaomi є прикладом індивідуального підходу до кожного приміщення. Пилосос Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra має функцію самоочищення. Модель Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro обладнана функцією сухого й вологого прибирання.

Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro

Пилосос Mi Robot Vacuum-Mop 2 забезпечує якісне прибирання підлоги завдяки потужному всмоктуванню та оновленій функції вологого прибирання під тиском. А Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite, крім чотирьох швидкостей всмоктування і трьох режимів вологого прибирання, також обладнаний гіроскопом і візуальною системою навігації, завдяки чому пристрій надточно орієнтується в просторі.

Mi Robot Vacuum-Mop 2

Потужності роботів-пилососів з нової лінійки вистачає на очищення простору від 150 квадратних метрів без потреби підзаряджання. Мінімалістичний і компактний дизайн, а також можливість інтерактивного керування, дають змогу робити прибирання непомітним.

Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite

гаджеты ·

Ще в розділі LIFE

Популярне