Все, що потрібно знати про принца Джорджа

22 липня 2018

22 липня 2013 року народився принц Джордж Кембриджський, первісток принца Вільяма і його дружини, герцогині Кетрін. Він займає третє місце в черзі на британський престол – після батька і діда, принца Чарльза. Ще до народження його назвали найвідомішим малюком в світі, а зараз повсюди ЗМІ все частіше називають його "містером безпосередністю" – він не стримує ніколи своїх емоцій, будь то радість, горе чи невдоволення.

Народився принц Джордж в Лондоні, в госпіталі Святої Марії, а в честь його дня народження в небі над Лондоном запустили салют в 41 залп. Його похрестили через два місяці – 23 жовтня 2013 року, а хрещеними батьками принца стали одразу семеро людей, включно з наймолодшим мільярдером Великобританії Х'ю Гросвенором. Названий принц Джордж на честь короля Георга IV – батька королеви Єлизавети II, своєї прабабусі. А повне ім'я дитини герцогів Кембриджських – Джордж Олександр Луї.

2015 року у принца народилася сестра Шарлотта, а ще через три роки – молодший брат, принц Луї. У кожної дитини численна армія фанатів, але батьки стараються, щоб вони не відчували свого особливого становища, а росли максимально просто. Наприклад, в січні 2016-го Джордж пішов в дитячий сад, замість занять з особистими гувернантами. Навчальний заклад для дошкільнят розташований неподалік заміського будинку королівської сім'ї в Анмер-холі в графстві Норфолк. У вересні 2017 року він вже вирушив в школу Thomas's Battersea.

За п'ять років життя принц Джордж вже встиг стати справжнім двигуном торгівлі – модні бренди, в яких він з'являвся на заходах або офіційних фотографіях, моментально ставали популярними і часто не справлялися з кількістю замовлень. Також юний принц уже встиг стати героєм дитячої книги, а в честь його 5-річчя королева Єлизавета II віддала вказівку викарбувати 5-фунтову монету із зображенням Святого Георга. Купити її зможе кожен.

Перше фото принца Джорджа Кембриджського

принц Георг ·

Ще в розділі Lifestyle

Популярне