Vogue-гороскоп: січень 2018

01 січня 2018

Щомісяця Vogue UA розповідає про те, що зірки пророкують всім знакам зодіаку.

Кетрін, герцогиня Кембриджська
КОЗЕРІГ, 22 грудня – 20 січня

Вибираючи між різними заняттями, варто віддати перевагу творчості: саме тут несподівано для себе можна буде домогтися серйозних результатів. Втім, креативна складова не завадить в будь-якому виді діяльності.

ВОДОЛІЙ, 21 січня - 20 лютого

Не варто йти за обставинами, зраджуючи своїм принципам і переконанням. У виграші залишаться саме ті, хто буде вірний собі, не піддавшись на вмовляння і спокуси.

РИБИ, 21 лютого - 20 березня

Несподівана пропозиція обіцяє серйозні професійні перспективи, тому на неї потрібно погоджуватися без роздумів. Ризик, звичайно, є, але це саме той випадок, коли він - справа благородна.

ОВЕН, 21 березня - 20 квітня

До реалізації намічених планів, незважаючи на святковий настрій, потрібно приступати швидко і діяти - активно і енергійно, не витрачаючи час на порожні розмови і прокрастинація.

ТЕЛЕЦЬ, 21 квітня - 20 травня

Успіх прийде до тих, хто любить і вміє працювати в команді: один, як відомо, в полі не воїн, а в цей час особливо. Вдалими будуть великі покупки - як рухомого, так і нерухомого майна.

БЛИЗНЮКИ, 21 травня - 21 червня

По завершенню проектів, що тягнуться з минулого року, можна приступати до реалізації нових амбітних планів: зірки створять всі умови для їх успішного втілення в життя.

РАК, 22 июня – 22 июля

Найважливіше - погода в домі, тому особливу увагу варто приділити встановленню сприятливого клімату в сімейних стосунках, примирюючи норовливих представників старшого і молодшого поколінь.

ЛЕВ, 23 липня - 23 серпня

Фінансова ситуація, яка останнім часом залишала бажати кращого, може зміцнитися, але для цього потрібно буде докласти зусиль - на манну небесну розраховувати, на жаль, не доведеться.

ДІВА, 24 серпня - 23 вересня

Квартирне питання вирішиться оптимальним чином - це може бути як масштабний ремонт, який поліпшить якість життя, так і переїзд на нове місце проживання або придбання нового житла.

ТЕРЕЗИ, 24 вересня - 23 жовтня

Ніщо не затьмарить атмосферу свят, які будуть радувати, перетікаючи одне в інше, а настрій зробить добрим не стільки наявність щасливих подій, скільки відсутність нещасливих.

СКОРПІОН, 24 жовтня - 22 листопада

Прийшов час ловити пролітаючу повз удачу за хвіст, головне - не ловити ґав. Подібний збіг обставин повториться, ймовірно, не скоро, тож варто поквапитися.

СТРІЛЕЦЬ, 23 листопада - 21 грудня

Як відомо, щастить тому, кому щастить. В цей час найкращий спосіб досягти поставлених цілей - розраховувати тільки на себе і працювати з максимальною віддачею, а там, дивись, і вдача підтягнеться.

Кейт Міддлтон ·

Ще в розділі Lifestyle

Популярне