RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Це офіційно: сиквел книжки «Називай мене своїм ім'ям» вийде вже восени

21 березня 2019

Це офіційно: письменник Андре Асіман представить продовження книжки «Називай мене своїм ім'ям» восени 2019 року.
 

Тімоті Шаламе і Армі Гаммер у стрічці «Називай мене своїм ім'ям»

У романі «Знайди мене» (Find me) події відбуватимуться через роки після завершення історії кохання в Італії. Сюжет зосередиться на житті Еліо, Олівера і батька Еліо – Семюеля. Американське видавництво Farrar, Straus and Giroux розповіло деталі сюжету: «У «Знайди мене» Асіман показує нам батька Еліо, Семюеля, під час поїздки з Флоренції в Рим, щоб відвідати Еліо, який став обдарованим піаністом. Несподівана зустріч у поїзді призводить до відносин, які остаточно змінять життя Семюеля. Еліо незабаром переїжджає в Париж, де у нього теж є роман, а Олівер, уже професор, раптово виявляє, що його очікує поїздка в Європу».

Майкл Сталберг у ролі батька Еліо у фільмі «Називай мене своїм ім'ям»

Про те, що він планує написати продовження культової історії, Асіман оголосив у своєму Twitter-акаунті в кінці 2018 року: «Мені б дуже хотілося, щоб у «Називай мене своїм ім'ям» було продовження. І взагалі-то я його вже пишу». Про своє рішення написати «Знайди мене» автор бестселера розповів Vulture: «Світ «Називай мене своїм ім'ям» ніколи не залишав мене. Хоча я був творцем персонажів і автором їх життів, я не очікував, що вони в підсумку навчать мене багатьох речей, особливо щодо близкості і кохання, про які я навіть не думав, поки не виклав їх на папері. Фільм змусив мене зрозуміти, що я хочу повернутися до них і подивитися на них через роки».

Попередньо вихід роману запланований на 29 жовтня 2019 року в Америці.

книги ·

Ще в розділі Книги

Популярне