VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Повернення: вийшов трейлер 4-го сезону «Оповіді служниці»

02 березня 2021

Hulu представив трейлер четвертого сезону «Оповіді служниці» й підтвердив повернення знаменитого серіалу 28 квітня 2021 року.

Заснований на однойменному романі Маргарет Етвуд, серіал став справжнім гітом з моменту його прем’єри у 2017 році. Здобувши перемогу у 8 з 13 номінацій на премію «Еммі», ця захоплива адаптація повертається з новим сезоном, у якому головну увагу буде прикуто до життя головної героїні Джун Осборн в умовах повстання. Як показано в трейлері, Джун переховується через свій зухвалий вчинок у фіналі третього сезону, а грізна тітка Лідія, стурбована дедалі більшим заколотом, наказує схопити її. Трейлер також демонструє, як Джун зміцнює свої позиції лідерки повстанців. Вона об’єднується зі служницями й переконує їх боротися.

Новий трейлер дає фанатам привід для втіхи, оскільки, нарешті, підтверджує дату виходу четвертого сезону. Також гарна новина в тому, що четвертий сезон не стане останнім для шоу, оскільки Hulu вже продовжив «Оповідь служниці» на п’ятий сезон. Окрім оригінального складу, у четвертому сезоні з’явиться кілька нових персонажів.

сериал ·

Ще в розділі Кіно

Популярне