RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

У Києві покажуть понад 100 короткометражних фільмів з усього світу

05 серпня 2021

З 4 по 8 серпня в Києві триває фестиваль короткометражних фільмів KISFF 2021. У програмі цьогорічного фестивалю — 179 фільмів, як нових, так і вже показаних на фестивалі за десять років існування. У фокусі найактуальніші теми — джентрифікація, фемінізм, відкритість, межі, пошук ідентичності.

Кадр з анімації «Тримай мене міцно»

Одна з найцікавіших програм присвячена українському короткому метру. У межах ретроспективи «Український короткий метр: становлення» можна буде побачити перші стрічки найцікавіших молодих режисерів, повнометражні роботи яких нині добре знані у  європейських фестивальних колах. Це Наріман Алієв, Катерина Горностай, Марина Степанська, Анатолій Лавренишин.

У центрі уваги KISFF також ретроспектива однієї з перших режисерок в історії кіно, француженки Аліс Гі-Блаш і сучасного французького режисера Вільяма Лабуре. На окрему увагу заслуговують програми «Квір-анімація», «Out & Proud» і «FEM * RIOT», що фокусуються на темах ідентичності й гендерних питаннях.

Кадр з фільму «З’їж веселку»

Фестиваль триватиме в кінотеатрі «Київська Русь» і в інших кінотеатрах з 4 по 8 серпня. Також покази відбудуться в Одесі та Чернівцях.

Ще в розділі Кіно

Популярне