Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Пріянка Чопра й Нік Джонас стали батьками

22 січня 2022

21 січня Пріянка Чопра й Нік Джонас порадували своїх шанувальників чудовою новиною — вони стали батьками, скориставшись послугами сурогатної матері.

Пріянка Чопра і Нік Джонас

"Ми раді розповісти вам, що завдяки сурогатній матері на світ з'явилася наша дитина, наш первісток. Ми просимо поважати наше особисте життя в такий особливий час", — звернулися Чопра і Джонас до своїх шанувальників у соціальних мережах. Стать дитини і її ім'я знаменитості залишили поки що в секреті.

Нагадаємо, що Пріянка Чопра й Нік Джонас стали чоловіком і дружиною у грудні 2018 року, а їхні весільні святкування тривали цілий місяць згідно з індійськими традиціями. Самих тільки весільних суконь у нареченої було чотири — від класики Ralph Lauren до національного сарі. Докладніше про її весільне вбрання можна прочитати за посиланням. А ми тим часом згадуємо найкращі спільні виходи пари за ці роки спільного життя.

1 / 12
2 / 12
3 / 12
4 / 12
5 / 12
6 / 12
7 / 12
8 / 12
9 / 12
10 / 12
11 / 12
12 / 12

дети · Приянка Чопра ·

Ще в розділі CINEMA

Популярне