VOGUE SHOP VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Перший погляд: новий мінісеріал Netflix про Голлівуд

21 квітня 2020

Netflix і далі робить наш карантин особливим. Спочатку — «Неортодоксальна», яку обговорює весь світ, а тепер новий серіал, який з’явиться на платформі вже 1 травня, — «Голлівуд» режисера й продюсера Раяна Мерфі. «Це місце цілком про мрії», — кажуть герої серіалу, присвяченого золотій епосі Голлівуду в 40-ві роки.

Його герої — група молодих акторів і режисерів, які хочуть переписати історію Голлівуду. Вони називають Лос-Анджелес містом мрії й приїжджають до Голлівуду, щоб прославитися на весь світ. Кожен з них стикнеться на своєму шляху з дискримінацією — за ознакою раси, статі або своєї сексуальної орієнтації, а режисер Раян Мерфі недвозначно натякає, що всі ці забобони актуальні й для сучасного Голлівуду.

 

Нагадаємо, Раян Мерфі — один з найуспішніших продюсерів і режисерів, який стоїть за серіалами «Частини тіла», «Американська історія злочинів», «Ворожнеча» і «Поза». Його жартома називають хрещеним батьком сучасного телебачення, але що можна сказати цілком серйозно — Раян Мерфі у своїх проєктах торкається найпроблемніших точок сучасного суспільства. Тож «Голлівуд» обіцяє бути у всіх сенсах масштабним. Одну з головних ролей у серіалі грає добре знайомий глядачам Кріс Даррен — він грав вбивцю Джанні Версаче Ендрю К’юні в драмі «Вбивство Джанні Версаче».

Прем’єру «Голлівуду» заплановано на 1 травня. Серіал містить сім епізодів.

сериалы · Netflix ·

Ще в розділі CINEMA

Популярне