RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Найвідоміші перевтілення Наталі Портман у кіно

09 червня 2020

Американській акторці Наталі Портман 9 червня сповнюється 39 років. Акторська кар’єра із самого початку була до неї прихильною. Так, завдяки дебютній ролі у фільмі «Леон» Наталі стала відомою у світі вже у віці 13 років. Продовжився список кінострічок «Близькістю», яка принесла акторці премію «Золотий глобус». Все складалося якнайкраще: знімання в багатосерійній сазі «Зоряні війни», головна роль у фільмі «Чорний лебідь», за яку Портман отримала відразу три золоті статуетки: «Оскар», «Золотий глобус» і BAFTA.

Наталі Портман у фільмі «Близькість»

Наталі може пишатися багатьма відомими ролями і яскравими перевтіленнями. Так, для ролі Іві Геммонд у фільмі «V означає Вендетта», дівчині довелося поголити голову й навчитися говорити з британським акцентом, у першому фільмі фантастичної історії «Зоряних війн» Наталі перевтілилася в королеву планети Набу на ім’я Падме, для біографічної стрічки «Джекі» приміряла образ Жаклін Кеннеді — першої леді Сполучених Штатів на початку 1960-х, найпопулярнішої жінки свого часу й ікони стилю. Сьогодні, у день народження Наталі Портман, Vogue.ua згадує найцікавіші перевтілення акторки на екранах.

Натали Портман ·

Ще в розділі Кіно

Популярне