RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Луї Гаррель у новому фільмі Вуді Алена «Фестиваль Ріфкіна»

24 вересня 2020

Лауреат чотирьох премій «Оскар» Вуді Аллен повертається до Іспанії після свого культового фільму «Вікі Крістіна Барселона»: саме в Іспанії відбуваються події його романтичної стрічки «Фестиваль Ріфкіна».

Джина Гершон и Луи Гаррель в фильме «Фестиваль Рифкина», 2020Джина Гершон і Луї Гаррель у фільмі «Фестиваль Ріфкіна», 2020

У центрі сюжету фільму «Фестиваль Ріфкіна» шанувальник кіно Морт Ріфкін. Він супроводжує свою дружину-публіцистку Сью на кінофестиваль у Сан-Себастьяні в Іспанії, стурбований тим, що її захоплення молодим клієнтом-режисером Філіпом може бути більш ніж професійним.

Елена Анайя и Уоллес Шон в фильме «Фестиваль Рифкина», 2020Елена Аная і Воллес Шон у фільмі «Фестиваль Ріфкіна», 2020

Джина Гершон, Луи Гаррель и Уоллес Шон в фильме «Фестиваль Рифкина», 2020Джина Гершон, Луї Гаррель і Воллес Шон у фільмі «Фестиваль Ріфкіна», 2020

Головні ролі у фільмі зіграли Елена Аная, Луї Гаррель, Джина Гершон, Сержі Лопес, Воллес Шон і Крістоф Вальц. Прем’єра фільму відбулася в межах 68-го Міжнародного кінофестивалю в Сан-Себастьяні. Прем’єра в Україні запланована на 31 грудня.

 

кино ·

Ще в розділі Кіно

Популярне