RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Кріс Гемсворт зіграє в приквелі фільму «Божевільний Макс»

15 жовтня 2020

Кріс Гемсворт зіграє в майбутньому приквелі франшизи «Божевільний Макс». Свою участь актор підтвердив постом у соціальних мережах.

Кріс Гемсворт у фільмі «Тайлер Рейк: Операція з порятунку», 2020

У 2015 році режисер Джордж Міллер відродив свою постапокаліптичну франшизу з фільмом «Божевільний Макс: Дорога гніву». Головні ролі зіграли Том Гарді (Макс Рокатанскі) й Шарліз Терон (Імператриця Фуріоса). «Дорога гніву» розповіла нову історію виживання в пустелі. Це був дуже успішний реліз, який отримав колосальні 10 номінацій на премію «Оскар». Незабаром після виходу фільму «Дорога гніву» Міллер повідомив, що планує розробити сиквели.

Шарлиз Терон в фильме «Безумный Макс: Дорога ярости», 2015Шарліз Терон у фільмі «Божевільний Макс: Дорога гніву», 2015

Новини про роботу над наступним фільмом «Божевільний Макс» почали з’являтися цього року, коли стало відомо, що Міллер створює приквел, присвячений Фуріосі, яка за ці роки стала одним з найулюбленіших персонажів шанувальників стрічки. Уже відомо, що Аню Тейлор-Джой обрали на роль молодої Фуріоси. Це стало важливою віхою для розвитку проєкту. Кого зіграють Кріс Гемсворт і Ях’я Абдул-Матін II поки невідомо, так само як і невідомі основні подробиці сюжету та графік фільму. Очевидно, що приквел оповідатиме про молоду Імператрицю Фуріосу, яку спершу грала Шарліз Терон.

Кадр из фильма «Безумный Макс: Дорога ярости», 2015Кадр з фільму «Божевільний Макс: Дорога гніву», 2015

Після новин про кастинги приквелу «Божевільного Макса» Гемсворт підтвердив їх у соціальних мережах. Він у жодний спосіб не натякнув, кого гратиме або де розвиватимуться події, але був втішений з приводу причетності до історії походження Фуріоси. Наприкінці він написав: «Величезна повага Джорджу, Мелу Гібсону, Шарліз, Тому й усім акторам і знімальній групі, які допомогли створити цей епічний світ. Я зроблю все можливе, щоб продовжити традицію кінематографічної задираки».

кино ·

Ще в розділі Кіно

Популярне