Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Фортеця Маріуполь: мініфільм про останній день на "Азовсталі"

21 травня 2022

На Youtube-сторінці документального проєкту BABYLON'13 з'явилося відео, яке зняв Дмитро Козацький – голова пресофісу полку "Азов". Він перебував на "Азовсталі" з початку оточення Маріуполя, а напередодні свого виходу з ущент розтрощеного заводу зняв щемкий фільм-прощання.

Нагадаємо, що Дмитра Козацького ще називали очима "Азовсталі" – саме його кадри допомогли показати світові, що відбувалося у лабіринтах металургійного комбінату насправді, як сотні людей виживали там під російськими бомбами. Перед виходом із комбінату він також виклав у мережу кілька останніх кадрів свого авторства та попросив максимально поширити їх, відправляючи на фотоконкурси та просто показуючи всьому світу.

Наразі достовірно невідомо, де знаходиться Козацький. За заявами деяких ЗМІ, територія "Азовсталі" зараз порожня, а останніми її залишили керівники полку "Азов" Денис Прокопенко та Святослав Паламар, а також Сергій Волинський, командир підрозділу 36-ї бригади морської піхоти.

Маріуполь ·

Ще в розділі CINEMA

Популярне