Бенедикт Камбербетч в політичному трилері "Брексіт"

26 червня 2018

Поки всі обговорюють серіал "Патрік Мелроуз", в якому Бенедикт Камбербетч відкрився з нового боку, актор щосили працює над новим проектом. "Брексіт"  політичний трилер, який вже цього року з'явиться на британському телеканалі Channel 4. Камбербетч грає політика Домініка Каммінгса  одного з керівників проекту Vote Leave та ідейного натхненника кампанії за вихід Британії з Євросоюзу.

Кадр з фільму "Брексіт"

Фільм знімає Тобі Гейнз  британський режисер, який працював над серіалами "Доктор Хто", "Шерлок" і "Чорне дзеркало", тому від "Брексіта" цілком можна очікувати відповідне загострення пристрастей. У центрі фільму  історія групи політиків, які прагнуть отримати голоси на користь виходу Британії з ЄС.

Бенедикт Камбербетч в серіалі "Патрік Мелроуз"

В образі лисіючого, неохайного і зовсім негламурного 46-річного політика Домініка Каммінгса глядачі не відразу впізнають завжди елегантного Бенедикта Камбербетча. Проте, актор зізнається, що ця роль для нього  нестандартний виклик. Незважаючи на те, що зараз Камбербетч  один з найбільш високооплачуваних акторів у Голлівуді і знімається в багатомільйонній франшизі "Месники", йому цікаве малобюджетне кіно і невеликі проекти  зокрема, такі, як "Брексіт". Точна дата виходу фільму поки невідома.

Бенедикт Камбербэтч ·

Ще в розділі Кіно

Популярне