КУПИТИ КВИТКИ

10 найкращих серіалів Netflix, які ви могли пропустити у 2024-му

Топ найкращих серіалів Netflix 2024 року чудовий орієнтир, аби спланувати глядацькі плани на канікули. Нижче ми зібрали найпопулярніші та найобговорюваніші серіали платформи, які варто подивитися, якщо ви їх пропустили.

"Перша остання брехня"

Реклама.

Британський триллер "Перша остання брехня" заслуговує на увагу як мінімум тому, що є абсолютним рекордсменом: на Nеtflix він має 108 мільйонів переглядів та є найпопулярнішим серіалом платформи за перше півріччя. "Перша остання брехня" розповідає складну історію про Майю, колишню військову, яка переживає вбивство свого чоловіка, якого застрелили невідомі. Проте коли вона встановлює в домі радіоняню, аби спостерігати за своєю донькою Лілі, на записі вона бачить, що Джо, якого вважали мертвим, відвідує їхню доньку...

"Оленя"

"Оленя" — беззаперечний гіт Netflix, сюжет якого створений шотландським коміком Річардом Гаддом на основі історії переслідувань, яка з ним сталася в реальному житті. Сюжет розгортається навколо коміка та бармена на ім’я Донні (комік та актор Річард Гедд), який одного вечора він зустрічається в барі, де працює, з розгубленою жінкою на ім’я Марта (Джессіка Ганнінг) і пригощає їй чашкою чаю. Незабаром це розпалює одержимість Марти, коли вона починає надсилати йому сотні електронних листів на день та переслідувати його всюди.

"Оленя" має рекордні 97% схвалення на Rotten Tomatoes. Серіал навіть спровокував бурхливу дискусію та привернув увагу до акторів (особливо до проривної роботи мексиканської акторки Нава Мау, що грає трансжінку Тері), і змусив сотні тисяч людей шукати у Google : "Чи справді "Оленя" — це реальна історія?"

"Ріплі"

Один з найстильніших серіалів року, "Ріплі" знятий за мотивами однойменного культового фільму Ентоні Мінгелли 1999 року, який, у свою чергу, є екранізацію роману 1955 року Патріції Гайсміт. Серіал варто подивитися не тільки через чудовий акторський склад: загадковий Ендрю Скотта в ролі Тома Ріплі, Джонні Флін в образі Дікі Ґрінліфа та Дакота Феннінг, яка взяла на себе роль Мардж Шервуд; але й через те, який вишуканий всесвіт у чорно-білих тонах вдалося створити режисеру Стівену Зейліану, що свого часу отримав "Оскара" за сценарій до фільму "Список Шиндлера".

"Таємний інформатор"

Чудовий серіал для тих, кому не вистачає талановитого комедійного контенту — тим більше, оригінального, адже "Таємний інформатор" розглядає під комедійним кутом тему старіння. У центрі історії — пенсіонер Чарльз, який починає нове життя, коли відповідає на оголошення приватного детектива та стає "кротом", тобто агентом під прикриттям, у будинку для людей похилого віку, аби допомогти детективу розкрити кримінальну справу.

"Таємний інформатор" засновано на документальному фільмі "Агент Кріт", номінованому на "Оскар".

"Один день"

Красивий мелодраматичний серіал, ідеальний, аби відволіктися. "Один день"— це історія про Емму (Амбіка Мод) й Декстера (Лео Вудалл), які проводять разом одну ніч після випускного в Единбурзькому університеті, і їхні дороги розходяться. Проте за якоюсь магічною примхою долі, вони зустрічатимуться раз на рік в один і той самий день, аби стати одне для одного найближчими людьми. Чудові роботи молодих акторів, романтичні краєвиди Греції, Італії та Франції, куди подорожують герої, та атмосфера магії, яка може статися попри все, — невипадково "Один день" зібрав понад 40 мільйонів переглядів на Netflix.

"Бріджертони"

Третій сезон "Бріджертонів" змінив фокус на улюблених фанатами персонажів — Коліна Бріджертона та Пенелопу Фезерінгтон. Це рішення Шонди Раймс виявилося вдалим, адже історія їхнього кохання стала центральною темою сезону, що поєднала в собі водночас любовну лінію та дослідження жіночих амбіцій. Сезон порадував глядачів новими музичними каверами, серед яких інструментальні версії пісень Тейлор Свіфт.

"Каос"

У категорії "найоригінальніший серіал року" точно міг би перемогти серіал "Каос", який з гумором інтерпретує міфи античних Греції та Риму. Всемогутній Зевс почав побоюватися кінця свого правління, помітивши зморшку у себе на лобі, яка могла би вказувати на кінець світу, що наближається. Він стає параноїком щодо своїх підлеглих, а також до шести смертних, яких стародавнє пророцтво пов'язувало з кінцем його правління та апокаліпсисом. Тим часом шість людей намагаються з'ясувати, що їх поєднує, а також як вони пов'язані з грецькими богами. У ролі Зевса — блискучий актор Джефф Голдблюм.

"Проблема трьох тіл"

Найпопулярніший науково-фантастичний серіал Netflix цього року, заснований на трилогії-бестселері "Пам'ять про минулу Землю" китайського письменника ЛюЦисіня. Серіал розповідає про перший контакт людства з інопланетною цивілізацією. Шоуранерам "Проблеми трьох тіл" — Девід Беніофф та Д.Б.Уайсс, автори легендарної "Гри престолів" вдалося створити справжній блокбастер.

"Ерік"

Серіал "Ерік" з Бенедиктом Камбербетчем у головній ролі пройшов цьогоріч без особливого розголосу, проте якщо ви любите розгадувати таємниці, то варто звернути на нього увагу. Події загадкового та похмурого мінісеріалу відбуваються у Нью-Йорку 1980-х. Вінсент (Бенедикт Камбербетч) — один із провідних лялькарів Нью-Йорка та творець популярного дитячого телешоу. Але життя Вінсента руйнується, коли його дев’ятирічний син зникає дорогою до школи. Переживаючи втрату сина, Вінсент стає дедалі більш нестабільним. Він чіпляється за малюнки свого сина, де зображено синього монстра-маріонетку Еріка. Лялькар переконаний: якщо він зможе знайти монстра та показати його на телебаченні, то Едгар повернеться додому...

"Ніхто цього не хоче"

Романтичні комедії — популярний жанр на сучасному телебаченні, проте знайти таку, що зображує людські стосунки реалістично й тонко — непроста задача. Можливо, саме тому неабиякого розголосу набув серіал Netflix "Ніхто цього не хоче" про стосунки рабина Ноа та відвертої жінки-агностика Джоенн, який за перші чотири дні отримав понад 10 мільйонів переглядів. У серіалі зображено взаємини двох дуже різних людей: Джоенн — відверта, сучасна, веде подкасти про секс; Ноа — рабин, чия родина мріє, аби він одружився з гарною єврейською дівчинкою. Проте автори серіалу показують, що відмінності можуть не віддаляти людей одне від одного, а навпаки — притягувати й змушувати розвиватися, прагнучи бути разом.

Сценарій засновано на особистій історії стосунків режисерки та сценаристки Ерін Фостер із її теперішнім чоловіком — іудеєм Саймоном Тіхманом, який надихнув її на створення образу Ноа.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.