RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

5 найкращих фільмів з Сіршею Ронан

12 квітня 2021

Сірша Ронан почала зніматися в кіно ще в дошкільному віці. Коли акторці було 13 років, вона отримала першу велику роль у кінострічці «Спокута», яка принесла їй номінацію на «Оскара». У 27 років у послужному списку Ронан вже багато знакових картин XXI століття, визнання критиків і кіноіндустрії. У день народження акторки згадуємо найвідоміші фільми з її участю.

Фото: Jamie Hawkesworth
«Спокута», 2007

«Спокута» – фільм, в якому зійшла і засяяла зірка Сірші Ронан. Ця картина – кіноадаптація однойменного роману Ієна Мак'юена, де Ронан грає одне з трьох втілень Брайоні Талліс. І хоча Ромола Гарай і Ванесса Редгрейв прекрасні в своїх образах, саме Ронан затьмарює колег у кожній сцені, де тільки з'являється. Втілення невірно спрямованого почуття ревнощів і відчайдушної потреби в увазі у виконанні молодої акторки – неймовірно переконливо. Доказ того – номінація на премію «Оскар» в її ще «юній» кар'єрі.

«Милі кістки», 2009

Фільм «Милі кістки» за однойменним романом Еліс Сиболд – драматична історія Сюзі Селмон (Сірша Ронан). Акторка постає в ролі свого персонажа через співчутливий і несамовитий перформанс: 14-річна дівчинка Сюзі з Пенсільванії, убита сусідом (Стенлі Туччі, який отримав номінацію на «Оскара» за цю роль), розповідає історію болю своєї сім'ї і перебування між небом і землею.

Хоча сюжет може здатися не зовсім вдалою спробою зіграти на почуттях, «Милі кістки» – дійсно чудовий фільм. Режисер і сценарист Пітер Джексон ( «Володар кілець», «Гоббіт») веде цю візуально приголомшливу (і напружену) історію, і широкий діапазон її емоцій легко резонує з глядачем. У фільмі також знімалися Рейчел Вайс, Марк Волберг і Сьюзан Сарандон. Сама Ронан потрапила на зйомки завдяки відеозапису. Творці були настільки вражені її грою, що Сірша відразу отримала головну роль, без додаткових прослуховувань і навіть зустрічей.

«Готель «Гранд Будапешт», 2014

У цьому творі Веса Андерсона Ронан грає невелику роль Агати, дівчинки, в яку закохується коридорний Зеро (Тоні Револорі). Агата – чарівна дівчина з родимкою на щоці – дуже приємний, але пересічний персонаж, і все ж Ронан грає цю роль як абсолютно особливу партію в складній симфонії історій готелю «Гранд Будапешт».

«Бруклін», 2015

Драма Джона Кроулі «Бруклін» – адаптація однойменного роману Колма Тойбіна, що розповідає історію молодої ірландки Ейліш Лейсі, яка переїжджає в Нью-Йорк в пошуках кращого життя в 1950-х роках. Стрічку високо оцінила кіноспільнота, а роль Ейліш принесла Ронан другу номінацію на премію «Оскар».

«Марія – королева Шотландії», 2018

Це, ймовірно, один з найголосніших і найбільш визначальних моментів у кар'єрі Ронан, якщо взяти до уваги сюжет і акторський склад картини. Ключових акторок покоління – Марго Роббі і Сіршу Ронан – запросила у свій фільм Джозі Рурк, одна з найвідоміших у Британії театральних режисерів. «Марія – королева Шотландії» – це історія про протистояння королеви Шотландії, Марії Стюарт і її двоюрідної сестри королеви Англії, Єлизавети I, а сюжет оснований на історичному романі Джона Гая.

кино ·

Ще в розділі Кіно

Популярне