RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Ярмарок Photo Kyiv 2021 буде присвячено темі інклюзивності

04 серпня 2021

П’ятий щорічний ярмарок Photo Kyiv 2021 буде представлено ​​як міжнародну виставку фоторобіт «Не|видиме життя» з 12 по 25 серпня. Ярмарок триватиме просто неба в Національному заповіднику «Софія Київська».

Центральною темою події України стане інклюзивність і безбар’єрність у сучасному суспільстві. Основна ідея — привернути увагу до таких цінностей, як повага, прийняття, співчуття, відкритість і співпереживання. Подія відбудеться за підтримки Першої леді України Олени Зеленської. Серед партнерів Photo Kyiv 2021 — Департамент культури Київської державної міської адміністрації, а також посольства Нідерландів і Швейцарії.

Фото: Marinka Masséus

Фото: Олексій Товпига

На Open Call зголосилося 89 фотографів з 15 країн світу, які представили різне бачення безбар’єрності та інклюзії. Експерти відібрали п’ять фіналістів, фотосерії яких буде експоновано під час відкритої інклюзивної виставки «Не|видиме життя». Серед них — фотографи Джозеф Сивенький і фотосерія «Рани» (США / Україна), Роман Закревський і фотосерія портретів ромів з Чернігівської області (Україна), Аліна Пророка і фотосерія портретів мешканців притулку для людей похилого віку (Україна), Юрій Данченко і фотосерія «Danza Down» (Україна), Олексій Товпига і фотосерія «Космос батька» (Україна).

Фото: Роман Закревський
Фото: Joseph Sywenkyj

До складу експертного журі Photo Kyiv 2021 ввійшли — Анна Соммерс Кокс, журналістка, кураторка Victoria & Albert Museum, колишня редакторка The Artnewspaper; Кароль Глозе Піду, мистецтвознавиця, кураторка Photo Kyiv, і Сергій Лебединський, відомий харківський фотограф, директор і засновник Музею харківської школи фотографії.

Фото: Аліна Пророка

«Photo Kyiv став простором для втілення сміливих ідей і демонстрації глибокого осмислення соціальних і культурних питань сучасності. Photo Kyiv 2021 організатори присвячують питанню безбар’єрності. «„Не|видиме життя“ — цьогорічна тема. Це ще раз підтверджує, якого важливого значення набуває безбар’єрність у нашому суспільстві. Оскільки це питання переходить із соціальної площини в культурну», — коментує Перша леді Олена Зеленська.

Фото: Роман Пашковський

Під час міжнародної фотоподії відбудуться освітні онлайн-заходи — круглі столи, дискусії та artist's talks, у яких візьмуть участь фахівці з питань інклюзії, мистецтвознавці, експерти в царині фотографії, представники державних установ культури та фіналісти Photo Kyiv 2021.

выставка ·

Ще в розділі Арт

Популярне