VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

У Києві відкривається виставка, присвячена правам жінок

15 жовтня 2020

«Out of Scope» — міжнародний проєкт, присвячений правам жінок і темі гендеру. Виставка відкривається 15 жовтня в просторі IZONE. Серед учасників — Ілля Чичкан, Валерія Трубіна, Марина Скугарева, Маша Шубіна, Алевтина Кахідзе, Олександр Ройтбурд. Виставка підготовлена ​​спільно з учасниками програми Європейського Союзу «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок і молоді».

Автор — Марина Скугарева

«Ми хотіли б, щоб проєкт надихнув глядача зануритися в контекст. Готуючи виставку,  міркували над історією Рут Гінзбург, знаходили раритетні видання TIMES, присвячені темі гендеру, вивчали звіти British Council. Сподіваюся, нам вдалося зробити свій внесок у розкриття цієї теми й указати на нові шляхи та можливості», — каже кураторка проєкту й засновниця Forsa Gallery Аліса Нанавова.

Автор — Марія Куліковська

У межах проєкту відбудуться лекції та дискусійна панель з участю директорки фонду Олени Пінчук Ольги Руднєвої, Тетяни Соловей і авторки книги «Чому в українському мистецтві є великі художниці» Катерини Яковенко.

Автор — Юлія Бєляєва

Виставка триватиме з 15 по 30 жовтня в IZONE.

Ще в розділі Арт

Популярне