В ЦУМі відкривається виставка Івана Марчука

29 травня 2018

29 травня в столичному ЦУМі відкривається персональна виставка Івана Марчука – одного з найвідоміших українських художників.

Автор - Іван Марчук

Виставки Івана Марчука проходять по всьому світу – в Європі, Азії та Африці. За останні 50 років Марчук створив більше п'яти тисяч робіт, а британська газета The Daily Telegraph включила художника в рейтинг «Сто геніїв сучасності».

Автор - Іван Марчук

Виставка в ЦУМі називається «Коріння» («The Roots»). Це 40 картин з 12 циклів – від філософського «Голосу моєї душі» і гіперреалістичних пейзажів до витончених картин серії «Втомлена мелодія» (роботи створені в 70-х роках і експоновані  вперше). Також вперше публічно покажуть новий цикл «Кольорові прелюдії». Значну частину складають роботи, які в останні декілька років подорожували по світу, їх експонували в музеях Литви, Німеччини, Польщі, Бельгії, Люксембургу, Угорщини.

«Я люблю імпровізації, але картини доробляю до мікрона. Як музикант: він написав мелодію, а потім її слід аранжувати, шліфувати. Я шукаю досконалість, і, якщо не вдається її досягти, мене охоплює дискомфорт. Я пишу з величезною швидкістю: десятки мазків в секунду», – розповідає Іван Марчук.

Виставка триватиме до 27 червня.

Організатор – Sky Art Foundation.

Партнери – ЦУМ та Business Gallery Ukraine.

выставка · искусство ·

Ще в розділі Арт

Популярне