Плани на вихідні: де в Києві побачити портрети Катрін Деньов і Шарлотти Генсбур

01 листопада 2017

25 чорно-білих портретів найвідоміших актрис французького кіно - від Катрін Деньов та Ізабель Юппер до Шарлотти Генсбур і Ванесси Параді - прямо зараз можна побачити в Києві, в Національному музеї Тараса Шевченка. "Актриси" - так лаконічно називається виставка знаменитого паризького фотографа Кейт Баррі, яку до Києва привіз "Французький інститут" спільно з сином фотографа Романом Кермадеком.

Кейт Баррі - донька легендарної актриси Джейн Біркін та композитора Джона Баррі, які прожили разом буквально кілька років. Вона починала свою кар'єру в кіно, але в підсумку стала фотографом та прославилася як автор портретів дів французького кіно. Кейт Баррі знімала для безлічі видань - від Vogue до Telegraph Magazine, оформляла обкладинки для альбомів музикантів - наприклад, Карли Бруні-Саркозі. У 2013 році Кейт трагічно загинула у віці 46 років, випавши з вікна свого будинку в Парижі.

 

Критики називають роботи Баррі меланхолійними та інтимними - фотограф зображує своїх героїнь так, як їх ніколи не покажуть в медіа. Своїх знаменитих героїнь вона знімала в максимально камерній обстановці - вдома, в ліжку, в затишних паризьких кафе.

 
 

Виставка пройде з 26 жовтня по 14 листопада в музеї Шевченка.

Фото: Institut francais Ukraine

Читайте також:

15 найскандальніших фото іменинника Гельмута Ньютона

Скандал, скандал: виставка фотографій Vogue Italia в Мілані

искусство · Катрин Денев ·

Ще в розділі Арт

Популярне