PinchukArtCentre оголосив найкращих молодих художників країни

18 квітня 2018

Ввечері 17 квітня оголосили переможців премії PinchukArtCentre 2018; премії, для якої кожні два роки вибирають найкращих молодих художників в Україні. Головний приз і суму в 250 тисяч гривень отримала художниця Анна Звягінцева, яка представила в просторі арт-центру проект "Знайдені малюнки".

Анна Звягінцева
Проект Анни Звягінцевої

Володарями спеціальної премії і суми в 60 тисяч гривень став одесит Микола Карабіновіч з проектом "Пісня тонкої тиші" і дует Романа Хімея і Яреми Малащука з фільмом "На кого ти покидаєш нас, батьку?". До слова, Роман і Ярема – постійні контриб'ютори Vogue.ua і автори фільмів для брендів Frolov і Bevza.

Проект Антона Белінського для Венеціанської бієнале, фото - Ярема Малащук і Роман Химей
 
"На кого ти покидаєш нас, батьку?"

У номінації "Приз громадськості" перемогла художниця Аліна Клейтман з активно обговорюваним в Києві проектом "Запитай у мами".

Проект Аліни Клейтман
Проект Аліни Клейтман

У журі увійшли арт-директор PinchukArtCentre Бйорн Гельдхоф, куратор і головний редактор видання «Художній журнал» Віктор Мізіано, художниця і володарка Премії PinchukArtCentre 2013 Жанна Кадирова, куратор Muzeum Sztuki в польському Лодзі Даніель Музичук та куратор паризького Центру Помпіду Алісія Нок.

Виставку можно подивитися в PinchukArtCentre до 13 травня.

украинские художники · искусство ·

Ще в розділі Арт

Популярне