RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Об'єкт бажання: скейтборди за мотивами картин Жана-Мішеля Баскії

03 жовтня 2018

Цієї осені в паризькому Центрі Пампіду можна купити безцінний предмет – скейтборд за мотивами картин Жана-Мішеля Баскії. Скейти із зображенням картини «Сурмачі» («Horn Players») в обмеженій кількості випустила компанія The Skateroom.

1983 року Жан-Мішель Баскія вшанував двох джазових артистів, саксофоніста Чарлі Паркеру і трубачку Діззі Гіллеспі, коли присвятив їм свою картину «Сурмачі». На яскравому полотні зображені фрази і слова, пов'язані з музикою і біографією музикантів. Лейбл The Skateroom, який перетворює твори мистецтва в скейтборд, випустив триптих з бордів, які разом складаються в вищезгадану картину «Horn Players».

Нагадаємо, 2018 року виповнюється 30 років, як помер американський художник. У зв'язку з цією важливою датою в Парижі в жовтні стартувала виставка «Егон Шиле і Жан-Мішель Баскія» в фонді Louis Vuitton, присвячена творчості двох майстрів. На виставці частину робіт Баскії публічно покажуть вперше: це картини з колекції президента Fondation Louis Vuitton, Бернара Арно, найбільшого колекціонера Жан-Мішеля Баскії в світі.

Париж · искусство · Louis Vuitton · предметы искусства · музеи · музыканты · Неделя моды в Париже · музей ·

Ще в розділі Арт

Популярне