RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Художники Маша Рева та Іван Грабко — про участь у проєкті Futurespective

28 липня 2021

30 липня в Центрі сучасного мистецтва М17 відкривається виставка «Futurespective: майбутнє очима українських художників». Це масштабний артпроєкт журналу Vogue UA, який демонструє погляд 30 українських художників на тему майбутнього. Проєкт можна побачити на сторінках нашого колекційного артномера; виставка за його мотивами триватиме в М17 впродовж усього серпня. Напередодні відкриття ми зазирнули за лаштунки створення однієї з робіт — художників Маші Реви та Івана Грабка.

Маша Рева та Іван Грабко

Для проєкту Vogue UA Маша Рева та Іван Грабко — партнери в житті — вперше працюють разом над полотном. Вони відверто зізнаються, що спільна робота для двох незалежних художників — це виклик і дуже цікавий досвід.

«Я відчуваю, що вчуся, — каже Маша Рева. — Я сприймаю роботу вдвох як виклик — тому що це не моя стихія. Я люблю малювати й знаю, як це робиться. І ти знаєш. (Про Івана. — Прим. ред.). Це немов дуже цікава розмова двох людей».

Виставка «Futurespective: майбутнє очима українських художників» триватиме в Центрі сучасного мистецтва М17 до 5 вересня.

Ще в розділі Арт

Популярне