RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Дизайнерка Яся Хоменко випустила лінійку світшотів для премії Future Generation Art Prize

02 грудня 2021

Українська дизайнерка Яся Хоменко випустила колекцію світшотів, присвячену премії молодих художників Future Generation Art Prize. Нагадаємо, ця міжнародна мистецька премія, яку заснував PinchukArtCentre, раз на два роки вибирає найкращих молодих художників з усього світу. Виставка робіт фіналістів Future Generation Art Prize нині триває в PinchukArtCentre, а вже у квітні наступного року її покажуть на бієнале у Венеції. Надихаючись темами виставки 21 номінанта Премії Future Generation Art Prize 2021, а також роздумами про інклюзивне майбутнє, Яся Хоменко створила колекцію різнокольорових світшотів у фірмовій техніці ХОМЕНКО, яка полягає в стисненні повторно використаного текстилю.

«Цим проєктом PinchukArtCentre починає діалог зі світом молодих дизайнерів України, — каже артдиректор центру Бйорн Гельдхолф. Натхнені амбіціями й талантом Ясі Хоменко, ми замовили дизайн, який би віддзеркалював наші цінності. Те, що придумала Яся, уособлює різнобарвне майбутнє, яке обстоюють художники».

До колекції ввійшли яскраві світшоти, створені за допомогою методу деконструкції з уже переробленого текстилю. Нагадаємо, що бренд XOMEHKO від самого початку відданий темі сталого розвитку, а його засновниця Яся Хоменко одна з перших серед дизайнерів в Україні почала працювати з переробленим текстилем і темою апсайклінгу.

 

У межах проєкту з 1 по 19 грудня 2021 року Future Generation Art Prize і XOMEHKO проводять у соціальних мережах конкурс #мійулюбленийсветр, що апелює до усвідомленого споживання.

украинские художники · Украинские дизайнеры ·

Ще в розділі Арт

Популярне