RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Бал Met Gala 2020 перенесено через епідемію коронавірусу

17 березня 2020

Щорічний бал Інституту костюма Met Gala, який було заплановано на 4 травня, перенесли на невизначений термін. Про це повідомили представники музею Метрополітен, виставку в якому зазвичай і відкривав бал. Урочистий вечір, який нерідко називають модним «Оскаром», став ще однією культурною жертвою коронавірусу. Вже для глядачів закрили Карнегі-Хол, Ла Скала та багато інших театрів у всьому світі. Також до 4 квітня закрито й сам музей. Нещодавно у двох його працівників було виявлено симптоми коронавірусу. За внутрішньою інформацією, яку отримали працівники Метрополітен-музею, всі заходи буде скасовано до 15 травня. Якщо епідемія наростатиме, то заборону на їхнє проведення буде продовжено.

Нагадаємо, що цього року бал Met Gala буде присвячений часу, а майбутня експозиція має назву «Про час: мода і тривалість» (About Time: Fashion and Duration). Відповідно до теми року, музей оголосив, що виставка Інституту костюма продемонструє піввікову історію моди. «About Time: Fashion and Duration — це переосмислення історії моди, фрагментованої, переривчастої й неоднорідної», — зазначив Ендрю Болтон, керівник Інституту костюма, у листопаді 2019 року. У світлі останніх подій тема звучить особливо символічно.

Surreal, Девід Бейлі, 1980

Згадуємо червону доріжку торішнього балу Met Gala 2019, присвячену кемпу.

Коронавирус ·

Ще в розділі Арт

Популярне