Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

10 найвідоміших робіт Альбрехта Дюрера

13 квітня 2019

12 квітня в музеї Ханенків відкривається виставка "Дюрер": 60 робіт знаменитого художника Альбрехта Дюрера привезуть до Києва з колекції Харківського художнього музею. У Києві їх покажуть вперше.
 

"Автопортрет в одязі, оздобленому хутром", Альбрехт Дюрер, 1500

Дюрер – один з найважливіших митців західноєвропейського Ренесансу. В історію німецький художник увійшов, перш за все, як автор гравюр і майстер ксилографії. Дюрер був новатором і революціонером у мистецтві: наприклад, першим серед художників почав працювати у двох техніках гравюри – на дереві і на міді. Його роботи сьогодні наявні в Метрополітен-музеї, в віденському Музеї історії мистецтв, у Британському музеї в Лондоні і старій пінакотеці Мюнхена, а внесок в історію мистецтва настільки великий, що перші десятиліття XVII століття в німецькому мистецтві досі називають епохою Дюрера.

З 12 квітня до 15 червня 60 гравюр Дюрера, якого за майстерність і багатожанровість називали "північним Леонардо да Вінчі", можна буде в деталях розглянути в Києві. Vogue.ua тим часом вибрав 10 найважливіших робіт художника.

"Чотири вершники Апокаліпсису", 1497-98 рр; Метрополітен-музей
Шматок дерну з орликом, 1526; приватна колекція
"Вівтар Паумгартнерів", 1503; Музей Баварії
"Молодий заєць", 1528; Музей історії мистецтв у Відні
"Портрет жінки", 1494; Бременська картинна галерея
Стара з мішечком монет (зворотний бік «Портрета молодої людини»), 1507; Музей історії мистецтв у Відні
"Єва", диптих "Адам і Єва", 1507; музей Прадо
"Носоріг", 1515; Британський музей
"Меланхолія", 1514; Ермітаж
"Святий Ієронім у келії", 1514; Британський музей

выставка · искусство ·

Ще в розділі Арт

Популярне