RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Свіжий вигляд: 3 багатошарові стрижки на щодень

14 червня 2021

Сьогодні багатошаровість на голові — один зі способів вирізнитися, показати рок-н-рольну фактуру свого волосся і йти в ногу із часом. Ці три стрижки з явними й не дуже шарами зроблять життя яскравішим. (Не тільки ваше, а й оточення.)

Photo: @damarisgoddrie

«Ще в 90-х зрізи завжди робили на рівні щелепи й поступово вони спускалися вниз, але сучасний спосіб — робити зріз на невидимій середині між лобом і щелепою. Це  безтурботніший французький спосіб, який надає форму без ефекту надмірного догляду», — говорить Люк Гершесон, перукар і креативний директор Hershesons.

Ці три стилі багатошарових стрижок запам’ятаються цього року.

Кудлаті кучері
Photo: @micarganaraz

Це одна з найочевидніших багатошарових стрижок, яка має чудовий вигляд на кучерявому й фактурному волоссі. «Вся справа у фактурі волосся, — каже Гершесон. — Короткі пасма — навколо маківки, а потім дедалі довші». Хоча суть стрижки саме в багатошаровості, важливо робити шари невидимими, зазначає Гершесон, щоб не створювати ефекту зібганих «сходинок» з волосся. «Має вийти симбіоз класичних і невидимих ​​шарів, тому що ближче до низу кінці стають тоншими», — пояснює майстер. Подивіться на стрижки моделей Мікі Арганараз і Дамаріс Годдрі.

Невидимі шари
Photo: @camillecharriere

«Раніше робили поперечні зрізи й шари волосся лягали один на одного як під лінійку, — каже Гершесон. — Тепер нам не подобається така надмірна чіткість ліній, адже це й справді старомодно. Невидимий шар — це звуження й стоншення кінчиків волосся, тому коли один шар лягає на інший, ефект виходить майже непомітний і немає жодних ліній».

Хоча невидимі шари можна робити на будь-якому волоссі різної довжини, частіше їх можна побачити на локонах навколо обличчя або на довшому волоссі, що стимулює бажану динаміку й природний об’єм. Власницям тонкого волосся й прихильницям «недбалого паризького шику» невидимі шари теж припадуть до смаку, якщо не будуть підстрижені занадто коротко або грубо. «Зробіть кілька невидимих ​​шарів на кінчиках — це додасть волоссю динаміки й цікавої фактури», — каже Гершесон.

Розхристані шари
Photo: @guidopalau

Незв’язані між собою шари є більш очевидними й не мають змоги «перетікати» один в одного. Дещо перебільшений приклад такої стрижки можна було помітити на показі Prada, де під керівництвом Гвідо Палау голови моделей прикрашало строго зістрижене на рівні вилиць волосся, а на спину спадали досить довгі рівні пасма. «Це не найкращий варіант багатошаровості на щодень, але він має свій почерк. Це на взір різко, андрогінно і, я думаю, що це досить модно», — підсумовує Гершесон. Але, так, така багатошаровість не для людей зі слабкими нервами.

Текст: Hannah Coates

За матеріалами vogue.co.uk

стрижка · волосся ·

Ще в розділі Волосся

Популярне